Mokinio vardas pavardė | Klasė | Pasiekimai | Mokytojas |
Viktorija Švobaitė | 11 | 2014-06-19/21 tarptautinis akordeonistų konkursas „Italia award“, Italija 3 vieta, kategorija Student-F |
J. Markevičius |
Aistė Norbutaitė | 9 | 2014-06-19/21 tarptautinis akordeonistų konkursas „Italia award“, Italija 2 vieta, kategorija Student-D |
M. Markevičienė |
Austėja Adomaitytė | 11 | 2014-06-19/21 tarptautinis akordeonistų konkursas „Italia award“, Italija 1 vieta (ascoluto), kategorija Student-E 2 vieta, kategorija Contertist-Junior |
M. Markevičienė |
Austėja Venckutė | 2 | 2014-06-17/20 tarptautinis pianistų, stygininkų, pučiamųjų ir mušamųjų instrumentalistų konkursas-festivalis „Renaissance“, Klaipėda diplomas |
Z. Drakšas |
Justas Drakšas | 1 | 2014-06-17/20 tarptautinis pianistų, stygininkų, pučiamųjų ir mušamųjų instrumentalistų konkursas-festivalis „Renaissance“, Klaipėda 2 vieta |
Z. Drakšas |
Eglė Bartkevičiūtė | 11 | 2014-06-05/10 tarptautinis jaunųjų talentų konkursas „Valtidonė – 2014“, Italija 1 vieta, klasikinės muzikos kategorija |
M. Markevičienė |
Justas Drakšas | 1 | 2014-06-02/04 IV tarptautinis jaunųjų muzikantų multiinstrumentinis konkursas „Olimpo musicale“, Prienai Grand prix |
Z. Drakšas |
Austėja Venckutė | 2 | 2014-06-02/04 IV tarptautinis jaunųjų muzikantų multiinstrumentinis konkursas „Olimpo musicale“, Prienai 2 vieta |
Z. Drakšas |
Gabrielė Kutelytė | 12 | 2014-05-29 kūrybinio projekto „Sveiks, svieteli margs“ konkursas, Vilnius 3 vieta, daiktinis prizas |
V. Šilerienė |
Fausta Vaitekutytė | 2 | 2014-05-28 Respublikinis piešinių konkursas „Žiemos olimpinės žaidynės“, Vilnius nugalėtoja |
J. Šaltė |
Ramunė Vaicekauskaitė | 2 | 2014-05-27 tarptautinis matematikos konkursas Kengūra Tarp 50 geriausiųjų moksleivių Lietuvoje |
A. Mockuvienė |
Gabija Roduner | 2 | 2014-05-27 tarptautinis matematikos konkursas Kengūra Tarp 10 geriausiųjų moksleivių savivaldybėje |
A. Mockuvienė |
Gabija Roduner | 2 | 2014-05-23 III respublikinis jaunųjų pianistų konkursas „Saulėtos gaidos“, Šiauliai diplomas |
L. Mameniškytė |
Emilija Samuilytė | 2 | 2014-05-23 III respublikinis jaunųjų pianistų konkursas „Saulėtos gaidos“, Šiauliai diplomas |
M. Kaubrienė |
Tercetas: Ieva Samaitytė Karolina Šaltmirytė Dovaldė Ulčinaitė |
12 10 12 |
2014-05-22 Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkursas „Dainų dainelė”, Vilnius Laureatės |
H. Mockienė |
Kolekcijos autorės: Armina Vaičiulytė Saulė Miežytė Agnė Poškutė |
12 11 11 |
2014-05-21 d. respublikinis jaunųjų dizainerių konkursas-festivalis „Savas stilius 2014“, Šiauliai 2 vieta |
L. Narušienė |
Augustė Emilija Janonytė | 9 | 2014-05-19 Vertimų ir iliustracijų projektas „Tavo žvilgsnis 2014“ diplomas | V. Einorienė |
Dominykas Kūgis | 9 | 2014-05-19 Vertimų ir iliustracijų projektas „Tavo žvilgsnis 2014“ diplomas | V. Einorienė |
Greta Gelžinytė | 9 | 2014-05-19 Vertimų ir iliustracijų projektas „Tavo žvilgsnis 2014“ diplomas | V. Einorienė |
Kristina Čeidaitė | 12 | 2014-05-19 Vertimų ir iliustracijų projektas „Tavo žvilgsnis 2014“ diplomas | V. Einorienė |
Dovaldė Ulčinaitė | 12 | 2014-05-19 Vertimų ir iliustracijų projektas „Tavo žvilgsnis 2014“ diplomas | V. Einorienė |
Armina Vaičiulytė | 12 | 2014-05-19 Vertimų ir iliustracijų projektas „Tavo žvilgsnis 2014“ diplomas | V. Einorienė |
Medeinė Mickevičiūtė | 11 | 2014-05-19 Vertimų ir iliustracijų projektas „Tavo žvilgsnis 2014“ diplomas | Z. Gramailienė |
Saulė Miežytė | 11 | 2014-05-19 Vertimų ir iliustracijų projektas „Tavo žvilgsnis 2014“ diplomas | Z. Gramailienė |
Ingrida Dambrauskaitė | 11 | 2014-05-19 Vertimų ir iliustracijų projektas „Tavo žvilgsnis 2014“ diplomas | Z. Gramailienė |
Darius Varanavičius | 9 | 2014-05-19 tarptautinis projektas „Kalbų kengūra 2014“ Auksinės kengūros diplomas |
I. Rimšienė |
Gabija Šustauskaitė | 9 | 2014-05-10 II respublikinis vaikų ir jaunimo sakralinės muzikos festivalis-konkursas „Lakštingala 2014“, Šiauliai 2 vieta |
B. Smiltinikienė |
Klaudija Indriliūnaitė | 12 | 2014-05-09/10 tarptautinis vaikų ir jaunimo džiazo muzikos festivalis-konkursas „Jazz fontanas“, Panevėžys 3 vieta |
K. Radavičius |
Justas Drakšas | 1 | 2014-05-09 tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas „Mažieji talentai 2014“, Utena laureatas |
Z. Drakšas |
Austėja Venckutė | 2 | 2014-05-09 tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas „Mažieji talentai 2014“, Utena diplomas |
Z. Drakšas |
Augustė Dambrauskaitė | 2 | 2014-05-09 tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas „Mažieji talentai 2014“, Utena diplomas |
K. Juciūtė |
Eglė Bartkevičiūtė | 11 | 2014-04-30/05-03 VII tarptautinis bajanistų – akordeonistų konkursas „Perpetuum mobile“, Drogobič (Ukraina)Grand prix (varjetė kat.) 2 vieta (klasikinės muzikos kat.) |
M. Markevičienė |
Rugilė Kudulytė | 9 | 2014-04-30/05-03 VII tarptautinis bajanistų – akordeonistų konkursas „Perpetuum mobile“, Drogobič (Ukraina) 1 vieta |
M. Markevičienė |
Austėja Venckutė | 2 | 2014-04-30 II tarptautinis instrumentinės muzikos konkursas „Muzikinė mažųjų mozaika“, Alytus laureatė |
Z. Drakšas |
Justas Drakšas | 1 | 2014-04-30 II tarptautinis instrumentinės muzikos konkursas „Muzikinė mažųjų mozaika“, Alytus laureatas |
Z. Drakšas |
Gabija Plungytė | 2 | 2014-04-24 Šiaulių regiono vaikų ir jaunimo dainos konkursas „Tau, mama“, Šiauliai 2 vieta |
J. Juozūnienė |
Severija Tankūnaitė | 12 | 2014-04-23 respublikinis poezijos konkursas „Labas“, Šilalė 2 vieta |
V. Šilerienė |
Gabrielė Kutelytė | 12 | 2014-04-23 respublikinis poezijos konkursas „Labas“, Šilalė 1 vieta |
V. Šilerienė |
Rūta Matuliokaitė | 11 | 2014-04-10/16 XVIII nacionalinis Balio Dvariono pianistų ir stygininkų konkursas, Vilnius laureatė |
M. Minčiūnienė |
Medeinė Mickevičiūtė | 11 | 2014-04-10/16 XVIII nacionalinis Balio Dvariono pianistų ir stygininkų konkursas, Vilnius diplomas |
M. Kaubrienė |
Aistė Norbutaitė | 9 | 2014-04-09/11 XII tarptautinis akordeonistų – solistų konkursas „Naujene 2014“, Daugpilis (Latvija) 3 vieta |
M. Markevičienė |
Austėja Adomaitytė | 11 | 2014-04-09/11 XII tarptautinis akordeonistų – solistų konkursas „Naujene 2014“, Daugpilis (Latvija) 3 vieta |
M. Markevičienė |
Mantas Lukauskas | 9 | 2014-04-09/11 XII tarptautinis akordeonistų – solistų konkursas „Naujene 2014“, Daugpilis (Latvija) 2 vieta |
M. Markevičienė |
Kornelija Goštautaitė | 10 | 2014-04-09/11 XII tarptautinis akordeonistų – solistų konkursas „Naujene 2014“, Daugpilis (Latvija) 2 vieta |
M. Markevičienė |
Eglė Bartkevičiūtė | 11 | 2014-04-09/11 XII tarptautinis akordeonistų – solistų konkursas „Naujene 2014“, Daugpilis (Latvija) 1 vieta |
M. Markevičienė |
Rugilė Sabaliauskaitė | 2 | 2014-04-06 X respublikinis populiarios dainos konkursas „Pavasario fiesta 2014“, Kaunas 2 vieta |
|
Justina Leinartaitė | 11 | 2014-04-05 Juozo Gruodžio jaunųjų choro dirigentų konkursas, Kaunas 3 vieta |
J. Juozūnienė |
Austėja Venckutė | 2 | 2014-04-04 III tarptautinis grojimo variniais pučiamaisiais instrumentais konkursas „Trimitai skamba“, Jelgava (Latvija) 2 vieta |
Z. Drakšas |
Justas Drakšas | 1 | 2014-04-04 III tarptautinis grojimo variniais pučiamaisiais instrumentais konkursas „Trimitai skamba“, Jelgava (Latvija) 1 vieta |
Z. Drakšas |
Tercetas: Ieva Samaitytė Karolina Šaltmirytė Dovaldė Ulčinaitė |
12 10 12 |
2014-03-07 respublikinis ansamblinio muzikavimo konkursas „Lietuva, aš už muziką“, skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai, Panevėžys 1 vieta Nominacija už artistiškumą |
H. Mockienė |
Akordeonistų kvartetas: Austėja Adomaitytė Eglė Bartkevičiūtė Tautvydas Malūkas Kristina Šemetaitė |
11 11 12 12 |
2014-03-07 respublikinis ansamblinio muzikavimo konkursas „Lietuva, aš už muziką“, skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai, Panevėžys 1 vieta |
M. Markevičienė |
Ieva Samaitytė | 12 | 2014-03-06 respublikinis jaunųjų dainininkų konkursas, skirtas kompozitoriaus Juozo Gruodžio 130-osioms gimimo metinėms, Kaunas Nominacija už geriausią originalaus kūrinio atlikimą |
H. Mockienė |
Gabija Šustauskaitė | 9 | 2014-03-06 respublikinis jaunųjų dainininkų konkursas, skirtas kompozitoriaus Juozo Gruodžio 130-osioms gimimo metinėms, Kaunas 3 vieta |
B. Smiltinikienė |
Paulius Klangauskas | 11 | 2014-03-06 respublikinis jaunųjų dainininkų konkursas, skirtas kompozitoriaus Juozo Gruodžio 130-osioms gimimo metinėms, Kaunas Nominacija už artistiškumą |
R. Narkus |
Mantas Lukauskas | 9 | 2014-03-05 tarptautinis konkursas „Moi siabra bajan“, Gomelis (Baltarusija) 1 vieta |
M. Markevičienė |
Juta Giceviča | 2 | 2014-02-11 tarptautinio piešinių konkurso „Skrydis, gelbėjantis gyvybes“ nacionalinis turas, Vilnius, Piešinys atrinktas parodai |
J. Šaltė |
Tercetas: Ieva Samaitytė Karolina Šaltmirytė Dovaldė Ulčinaitė |
10 12 12 |
2014-02-11 Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurso „Dainų dainelė“ IV etapo dalyvės | H. Mockienė |
Indrė Venslovaitė | 12 | 2014-02-11 Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurso „Dainų dainelė“ IV etapo dalyvė | J. Juozūnienė |
Bernadeta Gedrimaitė | 11 | 2014-02-11 Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurso „Dainų dainelė“ IV etapo dalyvė | J. Juozūnienė |
Gabija Plungytė | 2 | 2014-02-11 Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurso „Dainų dainelė“ IV etapo dalyvė | J. Juozūnienė |
Justina Leinartaitė | 11 | 2014-02-08 respublikinis Jono Aleksos jaunųjų choro dirigentų konkursas, Vilnius Diplomas Specialus prizas – diplomas už geriausią privalomo kūrinio atlikimą J. Kalco „Gloria“ iš Missa Brevis |
J. Juozūnienė |
Grėtė Vaičiulytė | 12 | 2014-02-07 jaunimo videofilmų konkursas „Rodom 2013“, Šiauliai Diplomas už konkurso temos atskleidimą |
J. Šaltė |
Eglė Bartkevičiūtė | 11 | 2013-12-10/15 tarptautinis akordeonistų konkursas „Przemysl – 2013“, Lenkija Dalyvio diplomas |
M. Markevičienė |
Mantas Lukauskas | 9 | 2013-12-10/15 tarptautinis akordeonistų konkursas „Przemysl – 2013“, Lenkija Dalyvio diplomas |
M. Markevičienė |
Grėtė Vaičiulytė | 12 | 2013-12-06 respublikinis mokinių ir mokytojų filmų festivalis „Įjunk šviesą“, Šiauliai Nominacija už techninės išraiškos meniškumą |
J. Šaltė |
Tautvydas Malūkas | 12 | 2013-12-01 tarptautinis akordeonistų konkursas „Uzory Prikarpatija“ (Ukraina), 3 vieta |
M. Markevičienė |
Duetas: Rugilė Kudulytė Kornelija Goštautaitė |
9 10 |
2013-12-01 tarptautinis akordeonistų konkursas „Uzory Prikarpatija“ (Ukraina), 3 vieta |
M. Markevičienė |
Trio: Eglė Bartkevičiūtė Austėja Adomaitytė Tautvydas Malūkas |
11 11 12 |
2013-12-01 tarptautinis akordeonistų konkursas „Uzory Prikarpatija“ (Ukraina), 2 vieta |
M. Markevičienė |
Eglė Bartkevičiūtė | 11 | 2013-12-01 tarptautinis akordeonistų konkursas „Uzory Prikarpatija“ (Ukraina), 1 vieta Diplomas už išskirtinį artistiškumą ir profesionalumą |
M. Markevičienė |
Austėja Adomaitytė | 11 | 2013-12-01 tarptautinis akordeonistų konkursas „Uzory Prikarpatija“ (Ukraina), 1 vieta |
M. Markevičienė |
Grėtė Vaičiulytė Klaudija Indriliūnaitė |
12 | 2013-11-14 tarptautinis muzikos ir audiovizualinio meno konkursas-festivalis „Daina.LT 2013“, Šiauliai Nominacija – MATAU liaudies dainą |
J. Šaltė |
Ieva Samaitytė | 12 | 2013-11-07 tarptautinis klasikinės muzikos jaunųjų atlikėjų konkursas „Kaunas Sonorum“, 3 vieta |
H. Mockienė |
Austėja Venckutė | 2 | 2013-11-06 tarptautinis klasikinės muzikos jaunųjų atlikėjų konkursas „Kaunas Sonorum“, diplomas |
Z. Drakšas |
Justas Drakšas | 1 | 2013-11-06 tarptautinis klasikinės muzikos jaunųjų atlikėjų konkursas „Kaunas Sonorum“, 3 vieta |
Z. Drakšas |
Akordeonistų kvartetas: Austėja Adomaitytė Eglė Bartkevičiūtė Tautvydas Malūkas Kristina Šemetaitė |
11 11 12 12 |
2013-10-24/26 XXXI festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“ (Estija), Grand Prix |
M. Markevičienė |
Brigita Peldavičiūtė | 11 | 2013-10-24/26 XXXI festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“ (Estija), 3 vieta |
J. Markevičius |
Viktorija Švobaitė | 11 | 2013-10-24/26 XXXI festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“ (Estija), 2 vieta |
J. Markevičius |
Austėja Adomaitytė | 11 | 2013-10-24/26 XXXI festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“ (Estija), 2 vieta |
M. Markevičienė |
Duetas: Ramūnas Kontrimas Aurimas Šiurkus |
11 11 |
2013-10-24/26 XXXI festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“ (Estija), 2 vieta |
D. Vasauskienė |
Tautvydas Malūkas | 12 | 2013-10-24/26 XXXI festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“ (Estija), 1 vieta |
M. Markevičienė |
Mantas Lukauskas | 9 | 2013-10-24/26 XXXI festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“ (Estija), 1 vieta |
M. Markevičienė |
Lukas Vaičius | 11 | 2013-10-24/26 XXXI festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“ (Estija), 1 vieta |
J. Markevičius |
Gabija Plungytė | 2 | 2013-10-23 Respublikinis vaikų ir jaunimo dainavimo konkursas „Rudens spalvos”, Vilnius, 2 vieta |
J. Juozūnienė |
Ieva Samaitytė | 12 | 2013-10-23 Respublikinis vaikų ir jaunimo dainavimo konkursas „Rudens spalvos”, Vilnius, 1 vieta |
H. Mockienė |
Eglė Bartkevičiūtė | 11 | 2013-10-10/12 Tarptautinis akordeonistų konkursas (Tczew, Lenkija), 1 vieta |
M. Markevičienė |
Akordeonistų kvartetas: Austėja Adomaitytė Eglė Bartkevičiūtė Tautvydas Malūkas Kristina Šemetaitė |
11 11 12 12 |
2013-10-10/12 Tarptautinis akordeonistų konkursas (Tczew, Lenkija), 1 vieta |
M. Markevičienė |
Aistė Norbutaitė | 9 | 2013-09-26/30 Tarptautinis akordeonistų konkursas CITTÀ DI LANCIANO (Italija), 3 vieta | M. Markevičienė |
Austėja Adomaitytė | 11 | 2013-09-26/30 Tarptautinis akordeonistų konkursas CITTÀ DI LANCIANO (Italija), 2 vieta | M. Markevičienė |
Eglė Bartkevičiūtė | 11 | 2013-09-26/30 Tarptautinis akordeonistų konkursas CITTÀ DI LANCIANO (Italija), 1 vieta | M. Markevičienė |
Mantas Lukauskas | 9 | 2013-07-20 Tarptautinis akordeonistų konkursas „Akordeonų regata“ (Talinas, Estija), 2 vieta |
M. Markevičienė |