Papildomo mokymo skyrius

Papildomo mokymo skyriuje, kuriame vykdomos formalųjį švietimą papildančios muzikinio ugdymo programos, mokosi virš 100 Šiaulių regiono ir miesto vaikų. Skyrius įkurtas 1990 metais. Daug mokinių, įgijusių muzikinio ugdymo pradmenis ir pagrindus, toliau mokosi mokykloje pagal specializuoto muzikos ugdymo programas.

Jaunesnio amžiaus vaikai lanko Jaunučių chorą – chorinį meną propaguojantį ir meilę muzikai skleidžiantį kolektyvą. Kolektyvui vadovauja mokytoja Živilė Stanelienė. Kasmet kolektyvas paruošia nuotaikingą kalėdinę programą savo tėveliams, koncertuoja mokyklos bendruomenei, dalyvauja mieste ir respublikoje organizuojamuose renginiuose.

Mokiniai mokosi individualiuose užsiėmimuose grodami pasirinktu muzikos instrumentu ar dainuodami, dalyvauja ansambliuose, gilinasi į muzikos rašto ir istorijos pažinimą, realizuoja meninę raišką koncertinėje veikloje, dalyvauja konkursuose.

2016–2017 mokslo metai

Mokinio vardas pavardė Klasė Pasiekimai Mokytojas
Justinas Stabrauskas 6 2017-05-04/05 II atviras Ukrainos festivalis-konkursas „Guculska Rodina“, Jasynia (Ukraina)
3 vieta
D. Vasauskienė
Justinas Stabrauskas 6 2017-04-30/05-03 X tarptautinis konkursas „Perpetum mobile“, Drogobič (Ukraina)
3 vieta
D. Vasauskienė
Mergaičių vokalinis ansamblis „Sinkopės“ 6-7 2017-04-26 III respublikinis vaikų ir jaunimo dainavimo konkursas-festivalis „Garsų sūkury“, Ukmergė
Grand Prix
Ž. Stanelienė /
V. Daknienė
Eneli Klumbytė 7 2017-04-23 IV respublikinis muzikos ir meno mokyklų stygininkų lietuviškos pjesės konkursas, skirtas pedagogo Tado Šerno atminimui, Vilnius
Laureatė
M. Minčiūnienė /
L. Mameniškytė
Audronė Bagūnaitė 6 2017-04-21 III respublikinis solistų ir vokalinių ansamblių konkursas „Dainos sparnais“, Šiauliai
2 vieta
J. Minkevičiūtė
Justinas Stabrauskas 6 2017-04-03-/05 XV tarptautinis akordeonistų-solistų konkursas „Naujene – 2017“, Daugpilis (Latvija)
3 vieta
D. Vasauskienė
Mergaičių vokalinis ansamblis „Sinkopės“ 6-7 2017-03-29 VIII Žemaičių krašto vaikų ir moksleivių dainų festivalis-konkursas „Skambioji daina 2017“, Plungė
Grand Prix
Ž. Stanelienė /
V. Daknienė
Orinta Bliūdžiūtė 6 2017-03-17/19 XIII nacionalinis Jono Švedo konkursas, Vilnius
3 vieta
R. Marozienė /
N. Gotalskaja
Mergaičių vokalinis ansamblis „Sinkopės“ 6–7 2017-03-09 X respublikinis vaikų ir mokinių dainavimo konkursas „Vyturiai ir vyturėliai“, Kelmė
Laureatai
Ž. Stanelienė /
V. Daknienė
Audronė Bagūnaitė
(trio sudėtyje)
6 2017-03-06 I tarptautinis instrumentinės muzikos konkursas „Grokime kartu“, Radviliškis
Diplomas
R. Sližienė
Audronė Bagūnaitė
(trio sudėtyje)
6 2017-03-06 I tarptautinis instrumentinės muzikos konkursas „Grokime kartu“, Radviliškis
Diplomas
R. Sližienė
Ansamblis:
Ūla Rakickaitė
Julija Jakaitytė
Beatričė Vaitiekutė
Gretė Masėnaitė
 
7
6
6
6
2017-02-15 IV respublikinis instrumentinių ansamblių konkursas „Karamelė“, Kelmė
2 vieta
L. Bražaitė
O. Popova
Audronė Bagūnaitė
(trio sudėtyje)
6 2017-02- 15 IV respublikinis instrumentinių konkursas „Karamelė“, Kelmė
1 vieta
R. Sližienė
Gretė Masėnaitė 6 2016-12-15 Dainiaus Trinkūno Lietuvos jaunųjų pianistų festivalis-konkursas, Šiauliai
Laureatė
O. Popova
Ūla Rakickaitė 7 2016-12-01 II tarptautinis konkursas „Jaunieji talentai – 2016“, Rokiškis
2 vieta
L. Bražaitė /
O. Popova
Justinas Stabrauskas 6 2016-11-25 XI tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Linksmasis akordeonas“, Šiauliai
3 vieta (kategorija A3)
D. Vasauskienė
Austėja Marcinkevičiūtė
(dueto sudėtyje)
7 2016-11-24 VII tarptautinis konkursas „Muzikuojame dviese“, Kaunas
Diplomas
R. Sližienė
Justas Stabrauskas 6 2016-11-02/04 Tarptautinis festivalis-konkursas „Tarptautinės akordeono dienos Prahoje“, Praha (Čekija)
2 vieta
D. Vasauskienė
Audronė Bagūnaitė
(trio sudėtyje)
6 2016-10-22 VI lietuviškos muzikos festivalis-konkursas „Atlėk, sakale“, Alytus
Diplomas
R. Sližienė
Austėja Marcinkevičiūtė
(dueto sudėtyje)
7 2016-10-22 VI lietuviškos muzikos festivalis-konkursas „Atlėk, sakale“, Alytus
2 vieta
R. Sližienė

2015–2016 mokslo metai

Mokinio vardas pavardė Klasė Pasiekimai Mokytojas
Kamilė Kaučikaitė 7 2016-06-21/26 XX tarptautinis jaunųjų instrumentalistų konkursas, Italija
2 vieta
R. Sližienė
Duetas
Beatričė Liutkutė
Karolina Stasiūnaitė
 
6
5
2016-06-17/18 X tarptautinis akordeonistų konkursas „Italia award“, Italija
2 vieta
D. Vasauskienė
Beatričė Liutkutė 6 2016-06-17/18 X tarptautinis akordeonistų konkursas „Italia award“, Italija
1 vieta (klasikos kategorija)
D. Vasauskienė
Kamilė Kaučikaitė
(trio sudėtyje)
7 2016-06-06/08 I tarptautinis jaunųjų muzikantų konkursas „Trofeo musicale“, Prienai
Grand Prix
R. Sližienė
Kamilė Kaučikaitė 7 2016-06-06/08 I tarptautinis jaunųjų muzikantų konkursas „Trofeo musicale“, Prienai
3 vieta
R. Sližienė
Daiva Matuzevičiūtė 5 2016-05-31 I regioninis akordeono muzikos konkursas „Draugystės tiltai“, Šiauliai
2 vieta
M. Markevičienė
Gerda Rumšaitė 5 2016-05-13 V tarptautinis Vlado Jakubėno jaunųjų pianistų konkursas, Biržai
Diplomas
Violeta Daknienė
Beatričė Liutkutė 6 2016-05-07/08 IX tarptautinis bajanistų-akordeonistų konkursas „Perpetuum mobile“, Drogobyč (Ukraina)
2 vieta
D. Vasauskienė
Duetas
Beatričė Liutkutė
Karolina Stasiūnaitė
 
6
5
2016-05-07/08 IX tarptautinis bajanistų-akordeonistų konkursas „Perpetuum mobile“, Drogobyč (Ukraina)
1 vieta
D. Vasauskienė
Gerda Kliminskaitė 5 2016-04-29 IV respublikinis jaunųjų pianistų konkursas „Saulėtos gaidos“, Šiauliai Laureato diplomas,
specialus prizas „Už geriausiai atliktą lietuvių kompozitoriaus kūrinį“
L. Mameniškytė
Fausta Pratkelytė 7 2016-04-29 IV respublikinis jaunųjų pianistų konkursas „Saulėtos gaidos“, Šiauliai
Laureato diplomas
M. Kaubrienė
Gabrielė Mikšytė 7 2016-04-29 IV respublikinis jaunųjų pianistų konkursas „Saulėtos gaidos“, Šiauliai
Laureato diplomas
M. Kaubrienė
Kamilė Kaučikaitė 7 2016-04-29 IV respublikinis jaunųjų pianistų konkursas „Saulėtos gaidos“, Šiauliai
Diplomas
R. Sližienė
Gretė Masėnaitė 5 2016-04-29 IV respublikinis jaunųjų pianistų konkursas „Saulėtos gaidos“, Šiauliai
Diplomas
O. Popova
Mergaičių vokalinis ansamblis „Sinkopės“ 5–7 2016-04-27 Šiaulių regiono vaikų ir jaunimo dainavimo ir piešinių konkursas „Tau, mama“, Šiauliai
1 vieta
Ž. Stanelienė /
V. Daknienė
Audronė Bagūnaitė 5 2016-04-27 Šiaulių regiono vaikų ir jaunimo dainavimo ir piešinių konkursas „Tau, mama“, Šiauliai
2 vieta
J. Juozūnienė /
V. Daknienė
Liepa Jurgutavičiūtė 5 2016-04-23/30 X tarptautinis Balio Dvariono jaunųjų smuikininkų konkursas, Vilnius
Diplomas
M. Minčiūnienė
Daiva Matuzevičiūtė 5 2016-04-12/15 XIV tarptautinis akordeonistų-solistų konkursas „Naujene – 2016“, Daugpilis (Latvija)
3 vieta
M. Markevičienė
Beatričė Liutkutė 6 2016-04-12/15 XIV tarptautinis akordeonistų-solistų konkursas „Naujene – 2016“, Daugpilis (Latvija)
2 vieta
D. Vasauskienė
Adrija Buturlakina 7 2016-03-23/24 Lietuvos nacionalinis akordeonistų konkursas, Klaipėda
Diplomas, A-5 kategorija
M. Markevičienė
Duetas
Beatričė Liutkutė
Karolina Stasiūnaitė
 
6
5
2016-03-23/24 Lietuvos nacionalinis akordeonistų konkursas, Klaipėda
3 vieta, B-2 kategorija
D. Vasauskienė
Beatričė Liutkutė 6 2016-03-23/24 Lietuvos nacionalinis akordeonistų konkursas, Klaipėda
2 vieta, A-5 kategorija
D. Vasauskienė
Mergaičių vokalinis ansamblis „Sinkopės“ 5–7 2016-03-09 V respublikinis ansamblinio muzikavimo konkursas „Lietuva, aš už muziką“, Panevėžys
1 vieta
Ž. Stanelienė /
V. Daknienė
Liepa Jurgutavičiūtė 5 2016-02-27/28 IV respublikinis Jono Urbos stygininkų konkursas, Vilnius
1 vieta
M. Minčiūnienė /
L. Mameniškytė
Beatričė Liutkutė 6 2016-02-24/28 I tarptautinis akordeonistų bajanistų konkursas „Moj siabra – bajan“, Gomelis (Baltarusija)
Diplomas
D. Vasauskienė
Adrija Buturlakina 7 2016-02-24/28 I tarptautinis akordeonistų bajanistų konkursas „Moj siabra – bajan“, Gomelis (Baltarusija)
Diplomas
M. Markevičienė
Liepa Jurgutavičiūtė 5 2016-02-05 Nacionalinis B. Dvariono stygininkų konkursas, Klaipėda
Laureatė, specialus prizas „Už įtikinamiausią virtuozinio kūrinio atlikimą“
M. Minčiūnienė /
L. Mameniškytė
Kamilė Kaučikaitė 7 2016-02-05 Nacionalinis B. Dvariono pianistų konkursas, Klaipėda
Diplomas
R. Sližienė
Orinta Bliūdžiūtė 5 2016-02-03 II respublikinis konkursas „Šiaurės Lietuvos kompozitorių dovana lietuvių liaudies instrumentams“, Šiauliai
2 vieta
R. Marozienė /
D. Šulcaitė
Kristupas Bernotas 5 2016-02-03 II respublikinis konkursas „Šiaurės Lietuvos kompozitorių dovana lietuvių liaudies instrumentams“, Šiauliai
1 vieta, diplomas „Už geriausiai atliktą pjesę“
A. Bernotas /
L. Filimonenko
Gediminas Barauskis 6 2016-02-03 II respublikinis konkursas „Šiaurės Lietuvos kompozitorių dovana lietuvių liaudies instrumentams“, Šiauliai
1 vieta
A. Bernotas /
L. Filimonenko
Liepa Jurgutavičiūtė 5 2016-01-30 TV konkurso „Dainų dainelė“ III etapas, Šiauliai
Laureatė
H. Mockienė /
K. Drakšienė
Mergaičių vokalinis ansamblis „Sinkopės“ 5–7 2016-01-30 TV konkurso „Dainų dainelė“ III etapas, Šiauliai
Laureatas
Ž. Stanelienė /
V. Daknienė
Kamilė Kaučikaitė 7 2016-01-30 VIII respublikinis J. S. Bacho jaunųjų pianistų konkursas, Vilnius
Diplomas
R. Sližienė
Liepa Jurgutavičiūtė 5 2016-01-13 Nacionalinio B. Dvariono stygininkų konkurso regioninis turas, Šiauliai
Laureatė
M. Minčiūnienė /
L. Mameniškytė
Kamilė Kaučikaitė 7 2016-01-11 Nacionalinio B. Dvariono pianistų konkurso regioninis turas, Šiauliai
Laureatė
R. Sližienė
Mergaičių vokalinis ansamblis „Sinkopės“ 5–7 2015-11-26 Aukštaitijos regiono jaunųjų dainininkų konkursas, Panevėžys
1 vieta
Ž. Stanelienė /
V. Daknienė
Liepa Jurgutavičiūtė 5 2015-11-06 Mėgėjų meno festivalis „Rudens mozaika“ (solistų vakaras-varžytuvės), Šiauliai
Laureatė
H. Mockienė /
K. Juciūtė
Beatričė Liutkutė
Karolina Stasiūnaitė
6
5
2015-10-22/23 33-asis tarptautinis festivalis-konkursas „Pärnu acordionummussika“ (Estija)
Grand prix (duetas)
D. Vasauskienė
Adrija Buturlakina 7 2015-10-22/23 33-asis tarptautinis festivalis-konkursas „Pärnu acordionummussika“ (Estija)
Grand prix
M. Markevičienė

2014–2015 mokslo metai

Mokinio vardas pavardė Klasė Pasiekimai Mokytojas
Duetas
Gediminas Barauskis
Kristupas Bernotas
 
5
4
2015-05-09 IV tarptautinis Prano Stepulio kamerinių liaudies instrumentinės muzikos ansamblių konkursas, Šiauliai
2 vieta
A. Bernotas
Kamilė Kaučikaitė 5 2015-05-05/07 IV respublikinis jaunųjų pianistų konkursas „Musica amabile“, Vilnius
2 vieta
R. Sližienė
Mergaičių ansamblis 4–5 2015-04-24 II respublikinis solistų ir vokalinių ansamblių konkursas „Dainos sparnais“, Šiauliai
2 vieta
Ž. Stanelienė
Fausta Pratkelytė 6 2015-04-23 III respublikinis pianistų konkursas „Čiurlionio jūra“, Radviliškis
3 vieta
M. Kaubrienė
Vilius Aksomaitis 5 2015-04-23 III respublikinis pianistų konkursas „Čiurlionio jūra“, Radviliškis
2 vieta
M. Kaubrienė
Ieva Tautkutė 4 2015-04-23 II tarptautinis Mykolo Kleopo Oginskio kamerinės muzikos atlikėjų festivalis-konkursas „Mykolo Kleopo Oginskio kūrybos perlai“, Rietavas
3 vieta
I. Tautkuvienė
Miglė Štabokaitė 7 2015-04-23 II tarptautinis Mykolo Kleopo Oginskio kamerinės muzikos atlikėjų festivalis-konkursas „Mykolo Kleopo Oginskio kūrybos perlai“, Rietavas
3 vieta
L. Mameniškytė
Adrija Buturlakina 4 2015-04-22/25 40-asis tarptautinis akordeonistų konkursas „Pula 2015“, Kroatija
3 vieta
M. Markevičienė
Beatričė Liutkutė 5 2015-04-22/25 40-asis tarptautinis akordeonistų konkursas „Pula 2015“, Kroatija
2 vieta
D. Vasauskienė
Duetas
Beatričė Liutkutė
Karolina Stasiūnaitė
 
5
4
2015-04-22/25 40-asis tarptautinis akordeonistų konkursas „Pula 2015“, Kroatija
2 vieta
D. Vasauskienė
Aiva Jurevičiūtė 7 2015-04-22 Šiaulių regiono vaikų ir jaunimo dainavimo ir piešinių konkursas „Tau, mama“, Šiauliai
Diplomas
N. Vaičiulienė
Audronė Bagūnaitė 4 2015-04-22 Šiaulių regiono vaikų ir jaunimo dainavimo ir piešinių konkursas „Tau, mama“, Šiauliai
1 vieta
J. Juozūnienė
Liepa Jurgutavičiūtė 4 2015-04-19/25 IX tarptautinis Aleksandro Glazunovo stygininkų konkursas, Paryžius (Prancūzija)
1 vieta
M. Minčiūnienė
Mergaičių ansamblis 4–5 2015-04-15 VII Žemaitijos ir Klaipėdos krašto vaikų ir moksleivių festivalis-konkursas „Skambioji daina 2015“, Plungė
1 vieta
Ž. Stanelienė /
D. Girčius
Beatričė Liutkutė 5 2015-03-24/28 XI respublikinis akordeonistų konkursas „Vilnius 2015“, Vilnius
Diplomas
D. Vasauskienė
Daiva Matuzevičiūtė 5 2015-03-24/28 XI respublikinis akordeonistų konkursas „Vilnius 2015“, Vilnius
Diplomas
M. Markevičienė
Beatričė Liutkutė
Karolina Stasiūnaitė
5
4
2015-03-24/28 XI respublikinis akordeonistų konkursas „Vilnius 2015“, Vilnius
3 vieta
D. Vasauskienė
Adrija Buturlakina 6 2015-03-24/28 XI respublikinis akordeonistų konkursas „Vilnius 2015“, Vilnius
2 vieta
M. Markevičienė
Beatričė Liutkutė
Karolina Stasiūnaitė
5
4
2015-03-13 V tarptautinis muzikos mokyklų akordeonistų ansamblių konkursas, Limbaži (Latvija)
1 vieta
D. Vasauskienė
Adrija Buturlakina
(mišraus ansamblio sudėtyje)
6 2015-03-13 V tarptautinis muzikos mokyklų akordeonistų ansamblių konkursas, Limbaži (Latvija)
1 vieta
M. Markevičienė
Orinta Bliūdžiūtė 4 2015-03-07/08 XII Jono Švedo liaudies instrumentų atlikėjų konkursas, Vilnius
Laureatė
R. Vaišnorienė /
D. Girčius
Liepa Jurgutavičiūtė 4 2015-03-05 IX respublikinis vaikų ir mokinių dainavimo konkursas „Vyturiai ir vyturėliai“, Kelmė
Laureato diplomas
H. Mockienė /
K. Juciūtė
Mergaičių ansamblis 4–5 2015-03-05 IX respublikinis vaikų ir mokinių dainavimo konkursas „Vyturiai ir vyturėliai“, Kelmė
Laureato diplomas
Ž. Stanelienė /
D. Girčius
Austėja Kardušaitė 5 2014-12-12 IX tarptautinis festivalis-konkursas „Skriski, giesmele“, Šaukėnai
2 vieta
J. Juozūnienė
Adrija Buturlakina 6 2014-11-20 X tarptautinis jaunųjų atlikėjų lengvosios muzikos konkursas „Linksmasis akordeonas“, Šiauliai
3 vieta
M. Markevičienė
Beatričė Liutkutė 5 2014-11-20 X tarptautinis jaunųjų atlikėjų lengvosios muzikos konkursas „Linksmasis akordeonas“, Šiauliai
1 vieta
D. Vasauskienė
Duetas
Beatričė Liutkutė
Karolina Stasiūnaitė
 
5
4
2014-11-20 X tarptautinis jaunųjų atlikėjų lengvosios muzikos konkursas „Linksmasis akordeonas“, Šiauliai
1 vieta
D. Vasauskienė
Ieva Tautkutė
(trio sudėtyje)
4 2014-10-24 IV respublikinis jaunųjų atlikėjų lietuviškos muzikos festivalis-konkursas „Atlėk, sakale“, Alytus
1 vieta (Konkurso taurė),
Diplomas už originaliausią lietuvių autoriaus kūrinio interpretaciją
I. Tautkuvienė
Beatričė Liutkutė 5 2014-10-23/25 XXXII festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“ (Estija)
2 vieta (A-2 kategorija)
D. Vasauskienė
Adrija Buturlakina 6 2014-10-23/25 XXXII festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“ (Estija)
1 vieta (A-2 kategorija)
M. Markevičienė

2013–2014 mokslo metai

Mokinio vardas pavardė Klasė Pasiekimai Mokytojas
Kamilė Kaučikaitė 4 2014-08-14/23 XIV tarptautinis konkursas-festivalis „Muzika be sienų“, Druskininkai
laureatė
R. Sližienė
Beatričė Liutkutė 4 2014-06-19/21 tarptautinis akordeonistų konkursas „Italia award“, Italija
2 vieta, kategorija Student-C
D. Vasauskienė
Karolina Stasiūnaitė 3 2014-06-19/21 tarptautinis akordeonistų konkursas „Italia award“, Italija
1 vieta, kategorija Student-C
D. Vasauskienė
Mergaičių vokalinis ansamblis 3–5 2014-06-07 Lietuvos jaunimo ir suaugusiųjų vokalinių ansamblių festivalis-konkursas „Muzika kalba tėčiui“, Šeduva
1 vieta
Ž. Stanelienė
Deimantė Urbelytė 8 2014-05-23 III respublikinis jaunųjų pianistų konkursas „Saulėtos gaidos“, Šiauliai
diplomas
M. Kaubrienė
Austėja Marcinkevičiūtė 4 2014-05-23 III respublikinis jaunųjų pianistų konkursas „Saulėtos gaidos“, Šiauliai
diplomas
R. Sližienė
Kamilė Kaučikaitė 4 2014-05-23 III respublikinis jaunųjų pianistų konkursas „Saulėtos gaidos“, Šiauliai
diplomas
R. Sližienė
Vilius Aksomaitis 4 2014-05-23 III respublikinis jaunųjų pianistų konkursas „Saulėtos gaidos“, Šiauliai
3 vieta
M. Kaubrienė
Ieva Tautkutė 3 2014-05-23 III respublikinis jaunųjų pianistų konkursas „Saulėtos gaidos“, Šiauliai
2 vieta
K. Juciūtė
Miglė Štabokaitė 6 2014-05-23 III respublikinis jaunųjų pianistų konkursas „Saulėtos gaidos“, Šiauliai
1 vieta, specialus prizas už geriausiai atliktą klasikinį kūrinį,
specialus gimnazijos direktorės I. Asauskienės prizas
L. Mameniškytė
Austėja Lesnickaitė 3 2014-05-09 tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas „Mažieji talentai 2014“, Utena

diplomas
K. Juciūtė
Ieva Tautkutė 3 2014-05-09 tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas „Mažieji talentai 2014“, Utena

diplomas
K. Juciūtė
Beatričė Liutkutė 4 2014-04-09/11 XII tarptautinis akordeonistų – solistų konkursas „Naujene 2014“, Daugpilis (Latvija)

2 vieta
D. Vasauskienė
Karolina Stasiūnaitė 3 2014-04-09/11 XII tarptautinis akordeonistų – solistų konkursas „Naujene 2014“, Daugpilis (Latvija)

2 vieta
D. Vasauskienė
Daiva Matuzevičiūtė 4 2014-04-09/11 XII tarptautinis akordeonistų – solistų konkursas „Naujene 2014“, Daugpilis (Latvija)

3 vieta
M. Markevičienė
Kamilė Kaučikaitė 4 2014-04-10/16 XVIII nacionalinis Balio Dvariono pianistų ir stygininkų konkursas, Vilnius

diplomas
R. Sližienė
Miglė Štabokaitė 6 2014-04-10/16 XVIII nacionalinis Balio Dvariono pianistų ir stygininkų konkursas, Vilnius

diplomas
M. Mameniškytė
Liepa Jurgutavičiūtė 3 2014-04-10/16 XVIII nacionalinis Balio Dvariono pianistų ir stygininkų konkursas, Vilnius

laureatė
M. Minčiūnienė
Joana Linkutė 5 2014-04-24 Šiaulių regiono vaikų ir jaunimo dainos konkursas „Tau, mama“

diplomas
J. Minkevičiūtė
Mergaičių vokalinis ansamblis 3–5 2014-04-24 Šiaulių regiono vaikų ir jaunimo dainos konkursas „Tau, mama“

1 vieta
Ž. Stanelienė
Liepa Jurgutavičiūtė 3 2014-04-24 Šiaulių regiono vaikų ir jaunimo dainos konkursas „Tau, mama“

1 vieta
H. Mockienė
Beatričė Liutkutė 4 2014-03-05 tarptautinis konkursas „Moi siabra bajan“ (Gomelis, Baltarusija)
1 vieta
D. Vasauskienė
Liepa Jurgutavičiūtė 3 2014-02-27 Nacionalinio B. Dvariono jaunųjų stygininkų konkurso regioninio turo nugalėtoja M. Minčiūnienė
Joana Linkutė 5 2014-02-21 Respublikinio XXII J. Pakalnio jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais ir mušamaisiais instrumentais konkurso regioninio turo nugalėtoja L. Klimaitė
Ieva Tautkutė 3 2014-02-27 Nacionalinio B. Dvariono jaunųjų pianistų konkurso regioninio turo nugalėtoja M. Minčiūnienė
Gretė Masėnaitė 3 2014-02-27 Nacionalinio B. Dvariono jaunųjų pianistų konkurso regioninio turo nugalėtoja O. Popova
Kamilė Kaučikaitė 4 2014-02-27 Nacionalinio B. Dvariono jaunųjų pianistų konkurso regioninio turo nugalėtoja R. Sližienė
Ieva Kasparaitė 6 2014-02-27 Nacionalinio B. Dvariono jaunųjų pianistų konkurso regioninio turo nugalėtoja M. Kaubrienė
Miglė Štabokaitė 6 2014-02-27 Nacionalinio B. Dvariono jaunųjų pianistų konkurso regioninio turo nugalėtoja M. Mameniškytė
Liepa Jurgutavičiūtė 3 2014-02-11 Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurso „Dainų dainelė“ IV etapo dalyvė H. Mockienė
Beatričė Liutkutė 4 2013-12-10/15 tarptautinis akordeonistų konkursas „Przemysl – 2013“, Lenkija
Diplomas
D. Vasauskienė
Beatričė Liutkutė 4 2013-12-01 tarptautinis akordeonistų konkursas „Uzory Prikarpatija“ (Ukraina),
1 vieta
D. Vasauskienė
Liepa Jurgutavičiūtė 3 2013-11-30 III tarptautinis Viktoro Radovičiaus jaunųjų smuikininkų konkursas, Vilnius,
3 vieta
M. Minčiūnienė
Gintė Grigaitytė 6 2013-11-23/24 III respublikinis J. Urbos jaunųjų stygininkų konkursas, Vilnius,
2 vieta
N. Prascevičienė
Beatričė Liutkutė 4 2013-10-24/26 XXXI festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“ (Estija),
Grand Prix
D. Vasauskienė
Beatričė Liutkutė 4 2013-10-10/12 IV tarptautinis akordeonistų konkursas (Tczew, Lenkija),
3 vieta.
D. Vasauskienė

 

2009–2013 mokslo metai

Mokinio vardas pavardė Klasė Pasiekimai Mokytojas
Miglė Štabokaitė 5 2013-06-10/15 IV tarptautinis Sauliaus Sondeckio jaunųjų smuikininkų, violončelininkų ir pianistų konkursas, Šiauliai – 2 vieta L. Mameniškytė
Gintė Grigaitytė 5 2013-07-04 skirta karalienės Mortos premija N. Prascevičienė
Beatričė Liutkutė 3 2013-06-17/18 Tarptautinis akordeonistų konkursas „Akordeonų regata“ (Talinas, Estija)
2 vieta
D. Vasauskienė
Gintė Grigaitytė 5 2013-06-10/15 IV tarptautinis Sauliaus Sondeckio jaunųjų smuikininkų, violončelininkų ir pianistų konkursas, Šiauliai – 3 vieta N. Prascevičienė
Izabelė Lanauskaitė 7 2013-06-10/15 IV tarptautinis Sauliaus Sondeckio jaunųjų smuikininkų, violončelininkų ir pianistų konkursas, Šiauliai – diplomas N. Prascevičienė
Liepa Jurgutavičiūtė 2 2013-06-10/15 IV tarptautinis Sauliaus Sondeckio jaunųjų smuikininkų, violončelininkų ir pianistų konkursas, Šiauliai – diplomas M. Minčiūnienė
Daiva Matuzevičiūtė 3 2013-06-09/12 Tarptautinis konkursas „Valtidone – 2013“, Italija – 1 vieta M. Markevičienė
Beatričė Liutkutė 3 2013-06-09/12 Tarptautinis konkursas „Valtidone – 2013“, Italija – 3 vieta D. Vasauskienė
Karolina Stasiūnaitė 2 2013-06-09/12 Tarptautinis konkursas „Valtidone – 2013“, Italija – 3 vieta D. Vasauskienė
Jaunučių choras „Spindulėliai“ 2-4 2013-05-25 III tarptautinis chorų festivalis-konkursas ŠIAULIAI CANTAT, Šiauliai
Sidabro diplomas2012.11.17 Festivalis – varžytuvės „Rudens mozaika“ Tarp šauniausiųjų2012.07.05-07 Respublikinė moksleivių dainų šventė „Mūsų vardas –
„Lietuva“ Vilnius
Ž. Stanelienė
Gerda Rumšaitė 2 2013-05-10 IV tarptautinis Vlado Jakubėno jaunųjų pianistų konkursas, Biržai
Diplomas už geriausiai atliktą privalomą V. Jakubėno kūrinį
V. Daknienė
Ieva Kasparaitė 5 2013-05-10 IV tarptautinis Vlado Jakubėno jaunųjų pianistų konkursas, Biržai
Diplomas už geriausiai atliktą klasikinį kūrinį
M. Kaubrienė
Deimantė Urbelytė 7 2013-05-10 IV tarptautinis Vlado Jakubėno jaunųjų pianistų konkursas, Biržai
Diplomas už geriausiai atliktą privalomą V. Jakubėno kūrinį
M. Kaubrienė
Kristupas Bernotas
Gediminas Barauskis
Orinta Bliūdžiūtė
Austėja Lukavičiūtė
Enrika Kučinskaitė
2-3 2013-05-03 III tarptautinis Prano Stepulio kamerinių liaudies instrumentinės muzikos ansamblių konkursas, Šiauliai
1 vieta
A. Bernotas
Milda Šaltytė 3 2013-04-24 Šiaulių regiono vaikų ir jaunimo dainos konkursas „Tau, mama“, Šiauliai
1 vieta
Ž. Stanelienė
Gustė Čepaitytė 6 2013-04-24 Šiaulių regiono vaikų ir jaunimo dainos konkursas „Tau, mama“, Šiauliai
3 vieta
N. Vaičiulienė
Mergaičių ansamblis 2-4 2013-04-24 Šiaulių regiono vaikų ir jaunimo dainos konkursas „Tau, mama“, Šiauliai
2 vieta
Ž. Stanelienė
Austėja Kardašiūtė 3 2013-04-24 Šiaulių regiono vaikų ir jaunimo dainos konkursas „Tau, mama“, Šiauliai
2 vieta
J. Juozūnienė
Beatričė Liutkutė 3 2013-04-04 X respublikinis akordeonistų konkursas „Vilnius 2013“, Vilnius
Diplomas
D. Vasauskienė
Karolina Stasiūnaitė 2 2013-04-04 X respublikinis akordeonistų konkursas „Vilnius 2013“, Vilnius
Diplomas
D. Vasauskienė
Rugilė Kudulytė 5 2013-04-04 X respublikinis akordeonistų konkursas „Vilnius 2013“, Vilnius
Diplomas
M. Markevičienė
Beatričė Liutkutė 3 2013-03-21/24 XII tarptautinis festivalis-konkursas „Limbaži 2013“, Latvija
2 vieta
D. Vasauskienė
Rugilė Kudulytė 5 2013-03-21/24 XII tarptautinis festivalis-konkursas „Limbaži 2013“, Latvija
3 vieta
M. Markevičienė
Ieva Tautkutė 2 2013-03-23 V-asis Lietuvos jaunųjų pianistų šiuolaikinės fortepijoninės muzikos konkursas „Šypsenėlė“,
laureatė
I. Tautkuvienė
Gabrielė Mikšytė
Ieva Kasparaitė
(fortepijoninis ansamblis)
4
5
2013-03-23 V-asis Lietuvos jaunųjų pianistų šiuolaikinės fortepijoninės muzikos konkursas „Šypsenėlė“,
diplomai
M. Kaubrienė
Milda Šaltytė 3 2013-03-07 VIII-asis vaikų ir mokinių dainavimo konkursas „Vyturiai ir vyturėliai”, Kelmė
I laipsnio diplomas
Ž. Stanelienė
Mergaičių vokalinis ansamblis 2-4 2013-03-07 VIII-asis vaikų ir mokinių dainavimo konkursas „Vyturiai ir vyturėliai”, Kelmė
I laipsnio diplomas
Ž. Stanelienė
Liepa Jurgutavičiūtė 2 2013-03-07 VIII-asis vaikų ir mokinių dainavimo konkursas „Vyturiai ir vyturėliai”, Kelmė
I laipsnio diplomas
H. Mockienė
Liepa Jurgutavičiūtė 2 2013-03-04 Liepos Jurgutavičiūtės kompaktinės plokštelės pristatymas – koncertas H. Mockienė
Ieva Tautkutė 2 2013-03-02 V-asis Lietuvos jaunųjų pianistų šiuolaikinės fortepijoninės muzikos konkursas „Šypsenėlė“, zoninis turas –
laureatė
I. Tautkuvienė
Gabrielė Mikšytė
Ieva Kasparaitė
(fortepijoninis ansamblis)
4
5
2013-03-02 V-asis Lietuvos jaunųjų pianistų šiuolaikinės fortepijoninės muzikos konkursas „Šypsenėlė“, zoninis turas – laureatės M. Kaubrienė
Orinta Bliūdžiūtė 2 2013-03-01/02 XI respublikinis Jono Švedo liaudies instrumentų atlikėjų konkursas, Vilnius
Laureato diplomas
R. Marozienė
Austėja Lukavičiūtė 3 2013-03-01/02 XI respublikinis Jono Švedo liaudies instrumentų atlikėjų konkursas, Vilnius
Laureato diplomas
R. Vaišnorienė
Kristupas Bernotas
Gediminas Barauskis
2
3
2013-03-01/02 XI respublikinis Jono Švedo liaudies instrumentų atlikėjų konkursas, Vilnius
Laureatų diplomai
A. Bernotas
Karolina Stasiūnaitė
Beatričė Liutkutė
2
3
2013-02-15 Respublikinis instrumentinių ansamblių konkursas „Karamelė“ (Kelmė) – I laipsnio diplomas D. Vasauskienė
Gabrielė Mikšytė
Ieva Kasparaitė
4
5
2013-02-15 Respublikinis instrumentinių ansamblių konkursas „Karamelė“ (Kelmė) – II laipsnio diplomas M. Kaubrienė
Jorigė Jačunskytė 5 2013-01-26 IX respublikinis styginių instrumentų jaunųjų atlikėjų žiemos konkursas – festivalis „Trakai 2013“ – diplomas M. Minčiūnienė
Liepa Jurgutavičiūtė 2 2013-01-26 IX respublikinis styginių instrumentų jaunųjų atlikėjų žiemos konkursas – festivalis „Trakai 2013“ –
1 vieta
M. Minčiūnienė
Jaunučių choras „Spindulėliai“ 2-4 2012-11-24 IX respublikinis religinės muzikos ir meno festivalis – konkursas, skirtas muzikos, poezijos ir choro globėjai šv. Cecilijai (Panevėžys) – 2 vieta Ž. Stanelienė
Gabrielė Mikšytė
Ieva Kasparaitė
4
5
2012-11-21/23 V tarptautinis fortepijoninių ir mišrių duetų konkursas „Muzikuojame dviese“ (Kaunas) – 3 vieta M. Kaubrienė
Karolis Liugas 6 2012-05-24 II respublikinis jaunųjų pianistų konkursas „Saulėtos gaidos“(Šiauliai) – Laureatas L. Mameniškytė
Austėja Marcinkevičiūtė
Kamilė Kaučikaitė
1
2
2012-05-24 II respublikinis jaunųjų pianistų konkursas „Saulėtos gaidos“(Šiauliai) – Diplomai R. Sližienė
Gabrielė Mikšytė
Ieva Kasparaitė
3
4
2012-05-24 II respublikinis jaunųjų pianistų konkursas „Saulėtos gaidos“(Šiauliai) – Diplomai M. Kaubrienė
Gražvydas Jakumas
Simona Jasaitytė
5
6
2012-05-24 II respublikinis jaunųjų pianistų konkursas „Saulėtos gaidos“(Šiauliai) – Diplomai I. Brūzgienė
O. Popova
Jorigė Jačunskytė 4 2012-04-28 I tarptautinis instrumentinės muzikos konkursas „Muzikinė mažųjų mozaika“ (Alytus) – 3 vieta M. Minčiūnienė
Liepa Jurgutavičiūtė 1 2012-04-28 I tarptautinis instrumentinės muzikos konkursas „Muzikinė mažųjų mozaika“ (Alytus) – Diplomas ir prizas „Jauniausiai dalyvei“ M. Minčiūnienė
Miglė Štabokaitė 4 2012-04-16/21 XI tarptautinis N.Rubinšteino pianistų konkursas(Paryžius) – 2 vieta L. Mameniškytė
Joana Linkutė 3 2012-03-17 Respublikinis vaikų ir jaunimo TV konkursas „Dainų dainelė“ (Vilnius) – Diplomas J. Minkevičiūtė
Damilė Martinaitytė 7 2012-03-17 Respublikinis solfedžio konkursas (Kaunas) – 3 vieta H. Mockienė
Karolis Liugas 6 2012-02-21/24 Nacionalinis B.Dvariono pianistų ir stygininkų konkursas (Vilnius) – Laureatas L. Mameniškytė
Ieva Kasparaitė
Miglė Štabokaitė
Emilija Topichaitė
4
4
8
2012-02-21/24 Nacionalinis B.Dvariono pianistų ir stygininkų konkursas (Vilnius) – Diplomai M. Kaubrienė
L. Mameniškytė
O. Popova
Gintė Grigaitytė 4 2012-02-21/24 Nacionalinis B.Dvariono pianistų ir stygininkų konkursas (Vilnius) – Laureatė N. Prascevičienė
Izabelė Lanauskaitė 6 2012-02-21/24 Nacionalinis B.Dvariono pianistų ir stygininkų konkursas (Vilnius) – Laureatė N. Prascevičienė
Kristupas Bernotas 1 2012-02-01 Respublikinis konkursas „Šiaurės Lietuvos kompozitorių dovana lietuvių liaudies instrumentams“, Šiaulių 2 muzikos mokykla – Laureatas A. Bernotas
Gediminas Barauskis 2 2012-02-01 Respublikinis konkursas „Šiaurės Lietuvos kompozitorių dovana lietuvių liaudies instrumentams“, Šiaulių 2 muzikos mokykla – Diplomas A. Bernotas
Gintė Grigaitytė 4 2011-10-29 II respublikinis J.Urbos stygininkų konkursas (Vilnius) – Laureatė N. Prascevičienė
Izabelė Lanauskaitė 6 2011-10-29 II respublikinis J.Urbos stygininkų konkursas (Vilnius) – Laureatė N. Prascevičienė
Rugilė Kudulytė 5 2011-10-16/18 XXIX festivalis – konkursas „Parnu akordionumuusika”,(Estija) – 2 vieta M. Markevičienė
Rugilė Kudulytė 5 2011-09-27 tarptautinis konkursas „Citta di Lanciano” (Italija) – 3 vieta M. Markevičienė
Karolina Norkutė 4 2011-06-01-05 III tarptautinis konkursas „Olimpo musicale“ (Prienai) – Diplomas R. Sližienė
Izabelė Lanauskaitė
Patricija Lanauskaitė
5
6
2011-06-01 Talentų fiesta „Vaikai už vaikus“ (Vilnius) N.Prascevičienė
Dominyka Malinauskaitė
Medeinė Mickevičiūtė
7
7
2011-05-31 Rečitalis Šiaulių filharmonijos salėje M. Kaubrienė
Gabrielė Mikšytė
Ieva Kasparaitė
(fortepijoninis ansamblis)
2
3
2011-05-05 V respublikinis fortepijoninių duetų konkursas (Panevėžys) – 2 vieta M. Kaubrienė
Radvilė Karalevičiūtė
Damilė Martinaitytė
(fortepijoninis ansamblis)
6
6
2011-05-05 V respublikinis fortepijoninių duetų konkursas (Panevėžys) – 2 vieta M. Kaubrienė
V. Daknienė
Izabelė Lanauskaitė
Patricija Lanauskaitė
6
7
2011-04-15/16 III tarptautinis kamerinių ansamblių konkursas – festivalis „Fiori musicali“ (Šiauliai) – Laureatės N. Prascevičienė
Vilija Martinaitytė 3 2011-04-09 Muzikos mokyklų solfedžio konkursas „Muzikinis vėrinys“ (Kaunas) – 2 vieta S. Petrauskaitė
Arvilė Vaitkevičiūtė 4 2011-04-08/09 X respublikinis Jono Švedo tautinių instrumentų atlikėjų konkursas (Vilnius) – Laureatė R. Vaišnorienė
Eglė Bartkevičiūtė 7 2011-04-05 Tarptautinis konkursas „Vilnius 2011“, ansamblių kategorija – 1 vieta M. Markevičienė
Emilija Topichaitė 7 2011-03-31 Tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas „Kaunas sonorum“ – Diplomas O. Popova
Eglė Bartkevičiūtė 7 2011-03-27 Tarptautinis konkursas „Pavasario pabiručiai“ (Baltarusija) – 1 vieta M. Markevičienė
Eglė Bartkevičiūtė 7 2011-03-26/27 Respublikinis bendro fortepijono jaunųjų atlikėjų konkursas „Piano-forte“ (Vilnius) – Laureatė R. Sližienė
Dominyka Malinauskaitė
Medeinė Mickevičiūtė
(fortepijoninis ansamblis)
7 2011-03-21/25 Tarptautinis fortepijoninių duetų konkursas „Brat i sestra“ („Brolis ir sesuo“) (St.Peterburgas ) – 1 vieta M. Kaubrienė
Eglė Bartkevičiūtė 7 2011-03-17 Tarptautinis konkursas Limbažu mieste (Latvija), ansamblių kategorija – Grand prix M. Markevičienė
Dominyka Malinauskaitė
Medeinė Mickevičiūtė
(fortepijoninis ansamblis)
6 2010-05-14 III tarptautinis V.Jakubėno jaunųjų pianistų konkursas (Biržai) M. Kaubrienė
Izabelė Lanauskaitė 5 2010-11-26 II tarptautinis jaunųjų stygininkų konkursas (Vilnius) – 2 vieta N. Prascevičienė
Medeinė Mickevičiūtė
Dominyka Malinauskaitė
7 2010-11-21 Koncertas – projektas šv.Kotrynos bažnyčioje (Vilnius) „Vien tik Šopenas“ M. Kaubrienė
Medeinė Mickevičiūtė 6 2010-06-18 Tarptautinis jaunųjų muzikantų konkursas „XXI menas Klaipėdoje“ – 2 vieta M. Kaubrienė
Eglė Bartkevičiūtė 7 2010-10-28 ,,Piarnu akordionumuussika” konkursas (Estija), ansamblių kategorija – 2 vieta M. Markevičienė
Eglė Bartkevičiūtė 7 2010-10-10 “Citta di Lanciano” konkursas (Italija), klasikinės muzikos kategorija – 2 vieta M. Markevičienė
Karolis Liugas 4 2010-04-23/24 respublikinis jaunųjų pianistų konkursas „Saulėtos gaidos“(Šiauliai) – Laureatas L. Mameniškytė
Ieva Kasparaitė
Medeinė Mickevičiūtė
Radvilė Karalevičiūtė
2
6
5
2010-04-23/24 respublikinis jaunųjų pianistų konkursas „Saulėtos gaidos“(Šiauliai) – Laureatės M. Kaubrienė
Damilė Martinaitytė 5 2010-04-23/24 respublikinis jaunųjų pianistų konkursas „Saulėtos gaidos“(Šiauliai) – Laureatė V. Daknienė
Gabrielė Mikšytė
Karolina Norkutė
Deimantė Urbelytė
Inga Vilutytė
Dominyka Malinauskaitė
1
3
4
6
7
2010-04-23/24 respublikinis jaunųjų pianistų konkursas „Saulėtos gaidos“(Šiauliai) – Diplomai M. Kaubrienė
R. Sližienė
M. Kaubrienė
L. Mameniškytė
M. Kaubrienė
Indrė Venslovaitė 6 2010-04-01 Respublikinis vaikų ir jaunimo TV konkursas „Dainų dainelė“ – diplomas

2010-04-10 Respublikinis jaunųjų dainininkų konkursas, skirtas Kauno Juozo Gruodžio konservatorijos 90 (Kaunas), 3 vieta

Ž. Stanelienė
Mikas Kurtinaitis 6 2010-03-26 Respublikinis J.Pakalnio jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais-mušamaisiais instrumentais konkursas (Kaunas) – 2 vieta A.Kosmauskas
Karolis Liugas 4 2010-03-23 XVI Nacionalinis B.Dvariono pianistų ir stygininkų konkursas (Vilnius) – diplomas L.Mameniškytė
Dominyka Malinauskaitė
Medeinė Mickevičiūtė
(fortepijoninis ansamblis)
6 2010-02-06 Respublikinis fortepijoninių ir įvairios sudėties instrumentinių ansamblių konkursas „Muzikos šalyje“ (Kaunas) – laureatės M. Kaubrienė
Dominyka Malinauskaitė
Medeinė Mickevičiūtė
(fortepijoninis ansamblis)
5 2009-06-14/20 Tarptautinis konkursas „Di Musica della Val Tidone“ (Italija) – 2 vieta M. Kaubrienė

 

Komentavimo galimybė išjungta.