Kategorijos: Uncategorized | Komentarai įrašui yra išjungti

Kategorijos: Uncategorized | Komentarai įrašui yra išjungti

Konkursas „Labas“

Balandžio 19 dieną Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazijoje vyko XIV respublikinio vieno kūrinio konkurso ,,Labas“ finalinis renginys, kuriame buvo apdovanoti konkurso prizininkai. Renginyje dalyvavo ir mūsų I gimnazijos klasės mokinė Ramunė Gerčaitė. Visi dalyviai turėjo į konkursą nusiųsti vieną eilėraštį arba prozos kūrinį. Konkurso organizatoriai gavo 130 kūrinių, iš kurių buvo atrinkta 50 prizinių darbų.

Skaityti toliau

Kategorijos: Uncategorized | Komentarai įrašui Konkursas „Labas“ yra išjungti

Pirmokų koncertas ,,Sugrįžimai“

Balandžio 13 dieną 1 klasės mokiniai koncertavo Šiaulių l/d ,,Ežerėlis“. Juos pakvietė buvę šio darželio auklėtiniai Aleksandras Sorokinas ir Jonas Vincas Katkus. Mokytoja Irina Tautkuvienė nuotaikingai pristatė kiekvieną atlikėją, pritarė ,,įvairiais“ instrumentais, mokė nugalėti baimę. Visi atlikėjai pasirodė puikiai. Koncerto pabaigoje lopšelio-darželio direktorė padėkojo jauniems muzikantams už gražų koncertą ir kvietė nepamiršti savo mylimų auklėtojų ir darželyje paliktų žaislų…

Skaityti toliau

Kategorijos: Uncategorized | Komentarai įrašui Pirmokų koncertas ,,Sugrįžimai“ yra išjungti

Mokinių forumas

Balandžio 18 dieną gimnazijoje vyko mokinių forumas „Aš pasitikiu žmonėmis. O tu?“. Jame dalyvavo Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnas Donatas Verkys. Svečias pristatė pranešimą apie prekybą žmonėmis, kaip tai vyksta, kokios yra grėsmės jauniems žmonėms. Taip pat buvo duoti konkretūs patarimai susidūrus su grėsmę keliančiomis situacijomis. Mokiniai turėjo galimybę diskutuoti, užduoti pareigūnui juos dominančius klausimus.

Socialinė pedagogė Vilma Alasauskienė

Kategorijos: Uncategorized | Komentarai įrašui Mokinių forumas yra išjungti

Susipažinimas su kitomis sporto šakomis

Penktadienį, balandžio 13 dieną, kūno kultūros pamoką pirmokams ir ketvirtokams vedė regbio klubo „Šiauliai“ treneriai.

Mokiniai susipažino su įvairiais žaidimo elementais, netradicinėmis estafetėmis, lavino vikrumą, orientaciją, greitį, rankos miklumą. Grįžę į klasę patikino, kad tai buvo pati nuostabiausia diena!

Už puikią iniciatyvą nuoširdžiai dėkojame pirmokės Ainės tėčiui Tomui Astrauskui.

Pradinių klasių mokytojos Jolanta Butenienė ir Violeta Šuipienė

Skaityti toliau

Kategorijos: Uncategorized | Komentarai įrašui Susipažinimas su kitomis sporto šakomis yra išjungti