Paulausko afisa FINAL

Kategorijos: Uncategorized | Komentarai įrašui yra išjungti

MR_2017_SIAULIAI

Kategorijos: Uncategorized | Komentarai įrašui yra išjungti

„Mokyklos veiklos kokybės pokyčiai: nuo įsivertinimo prie pagrįstos pažangos“ konferencija lapkričio 2 d. 10.00 val.

galutinė2

Kategorijos: Uncategorized | Komentarai įrašui „Mokyklos veiklos kokybės pokyčiai: nuo įsivertinimo prie pagrįstos pažangos“ konferencija lapkričio 2 d. 10.00 val. yra išjungti

afisa_A2_tu_mana-1-page-001

Kategorijos: Uncategorized | Komentarai įrašui yra išjungti

Matematikos olimpiada gimnazijoje

Spalio 20 dieną gimnazijoje įvyko matematikos olimpiada, kurioje varžėsi 5, 6, I–IV gimnazijos klasių mokiniai. Suvedus rezultatus, paaiškėjo nugalėtojai:

5 klasė – Vesta Verbaitė;

6 klasė – Ramunė Hvajon Vaicekauskaitė;

I–II gimnazijos klasės – Eduardas Aukščionis ir Raminta Ramoškaitė;

III–IV gimnazijos klasės – Matas Beržinskas.

Toliau nugalėtojai jėgas išbandyti galės Šiaulių miesto matematikos olimpiadoje.

Matematikos mokytoja Rita Valiukienė

Kategorijos: Uncategorized | Komentarai įrašui Matematikos olimpiada gimnazijoje yra išjungti

Mokinių fotografijos publikuotos tarptautinio fotografijos konkurso kataloge

Praėjusią vasarą Kaune vyko tarptautinis fotografijos konkursas „Jaunas žmogus XXI amžiuje“. Jame dalyvavo 176 jaunieji fotografai iš Lietuvos, Vokietijos, Lenkijos, Estijos, Jungtinės Karalystės, Rusijos, Ukrainos, pateikę konkursui 1467 fotografijas. Vertinimo komisija, kurią sudarė 8 Lietuvos fotomenininkų sąjungos nariai, atrinko geriausias konkurso dalyvių nuotraukas, kurios publikuotos prestižiniame konkurso kataloge. Jame atrinkti 71 autoriaus darbai (iš jų – 23 autoriai iš Lietuvos). Tarp šių autorių du yra mūsų gimnazijos mokiniai – IV gimnazijos klasės mokinė Alvita Liutkutė ir buvęs abiturientas Darius Varanavičius. Konkursui pasirengti jiems padėjo mokytoja Vilija Lesauskienė. Labai smagu, kad mūsų gimnazijos mokinių fotografijos jau peržengė Lietuvos ribas.

Mokytoja Vilija Lesauskienė

Kategorijos: Uncategorized | Komentarai įrašui Mokinių fotografijos publikuotos tarptautinio fotografijos konkurso kataloge yra išjungti

Šeštokų pažintinė-kultūrinė ekskursija į Kauną

Nepabūgę penktadienio ir 13-os dienos, šeštokai leidosi į pažintinę kelionę po Kauną. Pažintį pradėję nuo Kauno pilies, susipažinome su jos didybe, istorija, požemiais ir ten gyvenančiais „vaiduokliais“. Pabuvojome  Šv. Jurgio bažnyčioje ir Bernardinų vienuolyne, Kauno rotušės aikštėje. Sužinojome, kad pirmasis lėlių animacijos filmas „Elniaragių kova“ sukurtas Kaune gyvenusio rusų kilmės fotografo Vladislovo Starevičiaus. Lankėmės Aleksoto apžvalgos aikštelėje, nuo kurios atsiveria įspūdingas senamiesčio vaizdas. Kėlėmės funikulieriumi – seniausiu veikiančiu keltuvu Europoje.

Skaityti toliau

Kategorijos: Uncategorized | Komentarai įrašui Šeštokų pažintinė-kultūrinė ekskursija į Kauną yra išjungti

Pasaulio pažinimo pamoka muziejuje

Ar gali šviesa sukurti paveikslą? Į šį klausimą 3 klasės mokiniams padėjo atsakyti Šiaulių fotografijos muziejaus darbuotoja Ieva Stočkutė. Vaikai sužinojo, kaip susidaro atvirkščias daikto vaizdas, kaip atsiranda fotografija, išklausė pasakojimo apie tai, kuo svarbi fotografija kaip istorijos šaltinis, kas sukūrė pirmąjį fotoaparatą, kaip jis atrodė, patys turėjo galimybę pažiūrėti pro senovinio fotoaparato „akį“ ir pamatyti savo klasės draugus žemyn galva. Buvo labai linksma.

Skaityti toliau

Kategorijos: Uncategorized | Komentarai įrašui Pasaulio pažinimo pamoka muziejuje yra išjungti