fghfgh

Kategorijos: Uncategorized | Komentarai įrašui yra išjungti

TV 2017-06-87

Kategorijos: Uncategorized | Komentarai įrašui yra išjungti

BRANDOS ATESTATŲ ĮTEIKIMO ŠVENTĖ

Birželio 13 dieną gimnazijos mažojoje salėje vyko iškilminga brandos atestatų įteikimo ceremonija. Brandos atestatai buvo įteikti 36-iems gimnazijos 71-osios laidos abiturientams.

Gimnazistus nuoširdžiai sveikino gimnazijos direktorė Irena Asauskienė, bendrojo ugdymo skyriaus vedėja Neringa Brazaitienė, Šiaulių universiteto ugdymo mokslų ir socialinės gerovės fakulteto dekanė doc. dr. Erika Masiliauskienė. Sėkmingos ateities abiturientams linkėjo klasių vadovės Nijolė Vaičiulienė ir Rita Valiukienė, mokytoja Marytė Markevičienė,  tėvų atstovė Alvina Petraitienė. Abiturientų vardu kalbėjo Darius Varanavičius.

Renginyje skambėjo mokinių Gabijos Šustauskaitės (mokytoja Beata Smiltinikienė), Rūtos Klungevičiūtės (mokytoja Nijolė Prascevičienė), Gretos Gelžinytės (mokytoja Regina Marozienė), Manto Lukausko (mokytoja Marytė Markevičienė), Rūtos Budreckaitės ir mokytojos Kristinos Drakšienės atliekami kūriniai.

Fotonuotraukos RB Photography

Skaityti toliau

Kategorijos: Uncategorized | Komentarai įrašui BRANDOS ATESTATŲ ĮTEIKIMO ŠVENTĖ yra išjungti

MIELI ABSOLVENTAI (Atkurtas)-page-001

Kategorijos: Uncategorized | Komentarai įrašui yra išjungti

V tarptautinis Sauliaus Sondeckio jaunųjų smuikininkų, violončelininkų ir pianistų konkursas

Birželio 14–17 dienomis jau penktą kartą organizuotas jauniesiems atlikėjams, juos rengiantiems pedagogams, visuomenei reikšmingas tarptautinis Sauliaus Sondeckio jaunųjų smuikininkų, violončelininkų ir pianistų konkursas. Konkurso iniciatorė – smuiko mokytoja ekspertė Nijolė Prascevičienė, šalies ir tarptautiniame muzikos pasaulyje žinoma pedagogė. Pirmieji trys tarptautiniai konkursai įvyko 2003, 2006 ir 2009 metais, kuriuos organizavo Šiaulių 1-oji muzikos mokykla. Nuo 2013 metų mūsų gimnazijos organizuojamame konkurse varžosi smuikininkai, violončelininkai ir pianistai iki 17 metų amžiaus. Konkursai pasižymėjo aukštu meniniu dalyvių lygiu, palankiais publikos ir žiniasklaidos atsiliepimais. Gerai konkursą vertino ir konkurso garbės pirmininkas prof. S. Sondeckis, todėl menų gimnazija, įamžindama profesoriaus atminimą, ir toliau siekia, kad konkursas ne tik būtų organizuojamas, bet ir išlaikytų tą patį aukštą lygį. Konkursas išskirtinis tuo, kad susideda iš dviejų turų (tradiciškai festivaliuose-konkursuose būna vienas turas), o tai reiškia ir solidesnę muzikinę programą.

Skaityti toliau

Kategorijos: Uncategorized | Komentarai įrašui V tarptautinis Sauliaus Sondeckio jaunųjų smuikininkų, violončelininkų ir pianistų konkursas yra išjungti