Kategorijos: Uncategorized | Komentarai įrašui yra išjungti

Kalėdinis koncertas „Joja, joja Kalėdos…“

Gruodžio 7 dieną gimnazijos salėje vyko mokytojų Živilės Stanelienės ir Beatos Smiltinikienės mokinių koncertas. Jame dalyvavo mažieji dainininkai ir įvairių sudėčių vokaliniai ansambliai. Nuoširdus dainavimas, dainelių įvairovė nepaliko abejingo nė vieno klausytojo.

Skaityti toliau

Kategorijos: Uncategorized | Komentarai įrašui Kalėdinis koncertas „Joja, joja Kalėdos…“ yra išjungti

Bendruomenės renginys „Adventas vakar, šiandien ir rytoj“

Gruodžio 6 dieną gausi gimnazijos bendruomenė susirinko pabūti kartu Šiaulių vyskupijos Pastoraciniame centre surengtame adventiniame renginyje. Džiaugiamės, kad su mumis kartu buvo Šiaulių vyskupas Eugenijus Bartulis.

Mokiniai ir mokytojai dirbo išvien ir parengė įspūdingą spektaklį. Žavėjo tikybos mokytojos Saulės Raubickaitės, kanklių mokytojos Reginos Marozienės, dainavimo ir vargonų mokytojos Jūratės Minkevičiūtės, solfedžio mokytojos Sigitos Petrauskaitės parengti mokiniai.

Skaityti toliau

Kategorijos: Uncategorized | Komentarai įrašui Bendruomenės renginys „Adventas vakar, šiandien ir rytoj“ yra išjungti

Sėkmė konkurse

Pasibaigus šiuolaikinio medijų meno jaunų kūrėjų (studentų ir moksleivių) parodai-konkursui „Tėvynė. Šeima“ (šiemetinė konkurso tema – „Žmogus“), kuris Šiaulių mieste vyksta jau septintus metus, mūsų gimnazistų Alvitos Liutkutės ir Modesto Mažono (IV gimnazijos klasė) fotografijos buvo eksponuotos parodoje Šiaulių universiteto dailės galerijoje.

Skaityti toliau

Kategorijos: Uncategorized | Komentarai įrašui Sėkmė konkurse yra išjungti

Advento vakaras „Šv. Kalėdų belaukiant“

Gruodžio 8-osios, penktadienio, vakarą Šiaulių vyskupijos pastoracinio centro Kardinolo Joakimo Mesinerio salėje vyko koncertas, kuriame dalyvavo gimnazijos mokytojos Jūratės Minkevičiūtės mokiniai, lydimi savo tėvelių. Koncertas buvo skirtas adventiniam laikui paminėti. Juk adventas – rimties ir susikaupimo, o kartu ir džiugaus laukimo metas. Labai džiugu, kad vaikučiai, mokiniai  ir jų tėveliai galėjo pabūti drauge ir pajusti advento ramybę, džiugią laukimo nuotaiką.

Skaityti toliau

Kategorijos: Uncategorized | Komentarai įrašui Advento vakaras „Šv. Kalėdų belaukiant“ yra išjungti

Staigmenos pirmokėlių klasėje

Gimtadienio paminėjimas klasėje jau tapo tradicija… Draugų linkėjimai, nuoširdūs apkabinimai, pianinu, gitara pritariant skambanti gimtadienio daina, aišku, ir angliškai! Kažkas pažada kitą kartą pagroti ir trimitu… Džiaugsmo ašaros jubiliato akutėse…

Ir nustembi iš ryto radęs mažosios Vaivutės mamytės pagamintas vaišes, kurios ne tik pradžiugina, bet ir primena – čia tikrai mokosi vaikai, augantys meniškose šeimose ir tą meną dovanojantys kitiems…

Pirmokėliai ir jų mokytoja Violeta Šuipienė

Kategorijos: Uncategorized | Komentarai įrašui Staigmenos pirmokėlių klasėje yra išjungti