Saugus eismas

Rugsėjo 21 dieną gimnazijoje lankėsi Šiaulių miesto policijos komisariato bendruomenės pareigūnai Akvilė Mišeikienė ir Danielius Budrys. Pradinukai ir penktokai buvo supažindinti su pagrindinėmis saugaus eismo taisyklėmis. Pareigūnai priminė vaikams, kaip saugiai pėsčiomis, dviračiu ar autobusu pasiekti ugdymo įstaigą bei kaip saugiai iš jos grįžti, pristatė priemones, kurios padeda pėstiesiems prasidėjus tamsiajam metų laikui, aptarė, kaip taisyklingai ir tinkamai užsidėti ar užsisegti atšvaitą. Mokiniai turėjo klausimų, į kuriuos policijos pareigūnai mielai atsakė, kartu diskutavo ir sprendė vaikų pateikiamas aktualias situacijas, nutinkančias kelyje.

Socialinė pedagogė Vilma Alasauskienė

 

Kategorijos: Uncategorized | Komentarai įrašui Saugus eismas yra išjungti

Fiksavimas444

Kategorijos: Uncategorized | Komentarai įrašui yra išjungti

Erasmus+ KA1 projektas mokytojų profesiniam tobulėjimui

Mūsų gimnazijos mokytojai 2017–2019 metais turės galimybę kelti savo profesinę kvalifikaciją užsienyje pagal programos Erasmus+ KA1 projektą „Inovatyvi europietiška patirtis mokymo(si) kokybei gerinti“. Projektui įgyvendinti Švietimo paramos fondas skiria 41 423,00 Eur. Projekto koordinatorė – dailės mokytoja Loreta Narušienė. Projekto tikslas – perimti šiuolaikišką europietišką pozityvią patirtį kokybiškiems ugdymo proceso pokyčiams vykdyti, skatinant bendradarbiavimą, idėjų kaitą ir sklaidą, prisidedant prie mokyklos tarptautiškumo stiprinimo.

Skaityti toliau

Kategorijos: Uncategorized | Komentarai įrašui Erasmus+ KA1 projektas mokytojų profesiniam tobulėjimui yra išjungti

Koncertas-maratonas „Galvoje vien tik akordeonas“

Kasmet Vilniuje vyksta festivalis „Akordeono muzikos savaitė“. Tai koncertų ciklas, pristatantis daugialypę muzikinę programą, kurios dėmesio centre – akordeonas. Šio festivalio šūkis „Muzika, nuo kurios nepabėgsi“. Pasak, festivalio meno vadovo Martyno Levickio, programa kasmet formuojama, siekiant atskleisti akordeoną kaip universalų instrumentą. „Akordeono muzikos savaitė“ tradiciškai užbaigiama jungtiniu akordeonistų koncertu-maratonu, kurio pavadinimas „Galvoje vien tik akordeonas“.

Skaityti toliau

Kategorijos: Uncategorized | Komentarai įrašui Koncertas-maratonas „Galvoje vien tik akordeonas“ yra išjungti

Projekto partnerių susitikimas

Birželio 21–25 dienomis gimnazijoje lankėsi ERASMUS+ KA2 projekto „Colorful songs“ partneriai. Mokytojai iš Italijos, Ispanijos, Graikijos ir Anglijos lankėsi Šiaulių miesto savivaldybėje, kur susitiko ir bendravo su miesto meru Artūru Visocku. Šiaulių rajono savivaldybėje buvo atidaryta mūsų gimnazijos mokinių dailės kūrinių, sukurtų projektui, paroda. Labai šiltai svečius sutiko ir apie Šiaulių rajoną papasakojo Šiaulių rajono meras Antanas Bezaras. Jis svečiams padovanojo po knygą apie Kryžių kalną, kurį visi labai norėjo pamatyti. Taigi pakeliui į Kryžių kalną užsukome pas tautodailininką Raimondą Baškį. Projekto partneriai apžiūrėjo ir labai susižavėjo jo kūriniais iš medžio. Dar labiau nustebo, kai tautodailininkas padovanojo kryžių padarytą specialiai šiam projektui, kuris buvo pašventintas ir pastatytas Kryžių kalne.

Skaityti toliau

Kategorijos: Uncategorized | Komentarai įrašui Projekto partnerių susitikimas yra išjungti