2017-2018 mokslo metai


Mokinio vardas pavardė Klasė Pasiekimai Mokytojas /
Koncertmeisteris
Kamilė Jankauskaitė IV 2018-01-11 Nacionalinis mokinių piešinių konkursas „Mes užaugome laisvi“, Vilnius
Laureatė
V. Lesauskienė
Vokalinis ansamblis 2-6 2017-12-15 XII tarptautinis vokalinės sakralinės muzikos festivalis-konkursas ,,Skriski, giesmele“, Šaukėnai
2 vieta
J. Minkevičiūtė
Augustė Gegeckaitė 4 2017-12-14 I Lietuvos muzikos ir meno mokyklų bendrojo fortepijono ir antro muzikos instrumento (fortepijono) dalyko jaunųjų atlikėjų konkursas „Istorija, slypinti garsuose“, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui, Šiauliai
Laureatė
M. Kaubrienė
Miglė Dambrauskaitė 6 2017-12-14 I Lietuvos muzikos ir meno mokyklų bendrojo fortepijono ir antro muzikos instrumento (fortepijono) dalyko jaunųjų atlikėjų konkursas „Istorija, slypinti garsuose“, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui, Šiauliai
Laureatė
I. Brūzgienė
Kamilė Dargužaitė 4 2017-12-14 I Lietuvos muzikos ir meno mokyklų bendrojo fortepijono ir antro muzikos instrumento (fortepijono) dalyko jaunųjų atlikėjų konkursas „Istorija, slypinti garsuose“, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui, Šiauliai
Diplomas
V. Daknienė
Danielė Daukšaitė 3 2017-12-09 IX respublikinis Johano Sebastiano Bacho jaunųjų pianistų konkursas, Vilnius
Diplomas
R. Sližienė
Kamilė Kaučikaitė II 2017-12-09 IX respublikinis Johano Sebastiano Bacho jaunųjų pianistų konkursas, Vilnius
Diplomas
R. Sližienė
Motiejus Dudnikas 4 2017-12-08/10 Tarptautinis akordeonistų konkursas „Uzory Prikarpatja“ (Ukraina)
2 vieta
M. Markevičienė
Orinta Lukauskaitė I 2017-12-08/10 Tarptautinis akordeonistų konkursas „Uzory Prikarpatja“ (Ukraina)
2 vieta M. Markevičienė
M. Markevičienė
Motiejus Dudnikas 4 2017-12-01 IV tarptautinis klasikinės muzikos atlikėjų konkursas „Kaunas Sonorum“, Kaunas
Diplomas
M. Markevičienė
Austėja Venckutė 6 2017-11-29 IV tarptautinis klasikinės muzikos atlikėjų konkursas „Kaunas Sonorum“, Kaunas
Diplomas
Z. Drakšas /
K. Drakšienė
Justas Drakšas 5 2017-11-29 IV tarptautinis klasikinės muzikos atlikėjų konkursas „Kaunas Sonorum“, Kaunas
2 vieta
Z. Drakšas /
K. Drakšienė
Modestas Mažonas IV 2017-11-28 Šiuolaikinio medijų meno jaunųjų kūrėjų paroda-konkursas „Tėvynė. Šeima“, Šiauliai
Diplomas ir specialus prizas
V. Lesauskienė
Kamilė Kaučikaitė II 2017-11-28 IV tarptautinis klasikinės muzikos atlikėjų konkursas „Kaunas Sonorum“, Kaunas
Diplomas
R. Sližienė
Aleksa Kozlovska 6 2017-11-24 Piešinių konkursas „Ugniagesio gelbėtojo bičiulis“, Šiauliai
2 vieta (5–6 kl. mokinių amžiaus grupė)
R. Damskis
Ramunė Hvajon Vaicekauskaitė 6 2017-11-24 Piešinių konkursas „Ugniagesio gelbėtojo bičiulis“, Šiauliai
1 vieta (5–6 kl. mokinių amžiaus grupė)
R. Damskis
Aurėja Atstopaitė 4 2017-11-24 Piešinių konkursas „Ugniagesio gelbėtojo bičiulis“, Šiauliai
1 vieta (3–4 kl. mokinių amžiaus grupė)
J. Šaltė
Lukas Brazauskas IV 2017-11-11 Nikodemo Martinonio respublikinis jaunųjų choro dirigentų konkursas, Kaunas
3 vieta, diplomas ir specialusis prizas už geriausiai padiriguotą privalomą kūrinį I ture
R. Daukantaitė /
L. Filimonenko
Akordeonistų orkestras
tarptautinio orkestro „Baltic tremolo“ sudėtyje
I-IV 2017-11-03/04 Tarptautinis akordeonistų konkursas „Praha days“, Praha (Čekija)
Sidabro diplomas (lengvosios muzikos kategorija)
M. Markevičienė
Beatričė Liutkutė II 2017-11-03/04 Tarptautinis akordeonistų konkursas „Praha days“, Praha (Čekija)
Sidabro diplomas
D. Vasauskienė
Arnas Šimaitis III 2017-11-03/04 Tarptautinis akordeonistų konkursas „Praha days“, Praha (Čekija)
Sidabro diplomas
M. Markevičienė
Orinta Lukauskaitė I 2017-11-03/04 Tarptautinis akordeonistų konkursas „Praha days“, Praha (Čekija)
Sidabro diplomas
M. Markevičienė
Miglė Dambrauskaitė 6 2017-11-03/04 Tarptautinis akordeonistų konkursas „Praha days“, Praha (Čekija)
Sidabro diplomas
M. Markevičienė
Motiejus Dudnikas 4 2017-11-03/04 Tarptautinis akordeonistų konkursas „Praha days“, Praha (Čekija)
Sidabro diplomas
M. Markevičienė
Laurynas Čelutka 5 2017-11-03/04 Tarptautinis akordeonistų konkursas „Praha days“, Praha (Čekija)
Bronzos diplomas
M. Markevičienė
Akordeonistų orkestras
tarptautinio orkestro „Baltic tremolo“ sudėtyje
I-IV 2017-11-03/04 Tarptautinis akordeonistų konkursas „Praha days“, Praha (Čekija)
Aukso diplomas (klasikinės muzikos kategorija)
M. Markevičienė
Beatričė Liutkutė II 2017-10-26/28 XXXV tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“, Pärnu (Estija)
Grand Prix
D. Vasauskienė
Duetas:
Miglė Dambrauskaitė
Motiejus Dudnikas
4
6
2017-10-26/28 XXXV tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“, Pärnu (Estija)
Grand Prix
M. Markevičienė
Orinta Lukauskaitė I 2017-10-26/28 XXXV tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“, Pärnu (Estija)
Grand Prix
M. Markevičienė
Motiejus Dudnikas 4 2017-10-26/28 XXXV tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“, Pärnu (Estija)
Grand Prix
M. Markevičienė
Laurynas Čelutka 5 2017-10-26/28 XXXV tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“, Pärnu (Estija)
3 vieta
M. Markevičienė
Matas Kulikauskas 2 2017-10-26/28 XXXV tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“, Pärnu (Estija)
2 vieta
D. Vasauskienė
Austėja Janauskytė 3 2017-10-26/28 XXXV tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“, Pärnu (Estija)
2 vieta
D. Vasauskienė
Trio:
Orinta Lukauskaitė
Romena Mikalkėnaitė
Miglė Kukutytė
I
III
III
2017-10-26/28 XXXV tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“, Pärnu (Estija)
2 vieta
M. Markevičienė
Miglė Dambrauskaitė 6 2017-10-26/28 XXXV tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“, Pärnu (Estija)
2 vieta
M. Markevičienė
Austėja Petrulytė 4 2017-10-26/28 XXXV tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“, Pärnu (Estija)
1 vieta
D. Vasauskienė
Ema Dapkutė 3 2017-10-21 Trečiasis respublikinis vaikų ir moksleivių piešinių konkursas „Peizažas – rudens spalvos“ 17, Vilnius
Padėka už kūrybiškumą
(9–10 metų amžiaus grupė)
J. Budrienė
Rugilė Pumputytė 4 2017-10-21 Trečiasis respublikinis vaikų ir moksleivių piešinių konkursas „Peizažas – rudens spalvos“ 17, Vilnius
Padėka už kūrybiškumą
(9–10 metų amžiaus grupė)
J. Šaltė
Karina Karpinaitė 3 2017-10-21 Trečiasis respublikinis vaikų ir moksleivių piešinių konkursas „Peizažas – rudens spalvos“ 17, Vilnius
3 vieta (9–10 metų amžiaus grupė)
J. Budrienė
Adelė Vasiliauskaitė 1 2017-10-21 Trečiasis respublikinis vaikų ir moksleivių piešinių konkursas „Peizažas – rudens spalvos“ 17, Vilnius
2 vieta (7–8 metų amžiaus grupė)
L. Narušienė
Ramunė Hvajon Vaicekauskaitė 6 2017-10-03 Piešinių konkursas „Greimui – 100“, Vilnius
Laureato diplomas (Grand Prix)
J. Šaltė
L. Narušienė
Kamilė Jankauskaitė III 2017-10-03 Piešinių konkursas „Greimui – 100“, Vilnius
Laureato diplomas (Grand Prix)
J. Budrienė
Kristupas Žiogas 5 2017-10-03 Piešinių konkursas „Greimui – 100“, Vilnius
Laureato diplomas
L. Narušienė
Liudas Laurinavičius II 2017-10-03 Piešinių konkursas „Greimui – 100“, Vilnius
Laureato diplomas
V. Lesauskienė
Matas Kulikauskas 2 2017-09-27 Tarptautinis akordeonistų konkursas „Citta di Lanciano“, Lanciano (Italija)
3 vieta
D. Vasauskienė
Orinta Lukauskaitė I 2017-09-27 Tarptautinis akordeonistų konkursas „Citta di Lanciano“, Lanciano (Italija)
2 vieta
M. Markevičienė
Austėja Janauskytė 3 2017-09-27 Tarptautinis akordeonistų konkursas „Citta di Lanciano“, Lanciano (Italija)
2 vieta
D. Vasauskienė
Motiejus Dudnikas 4 2017-09-27 Tarptautinis akordeonistų konkursas „Citta di Lanciano“, Lanciano (Italija)
1 vieta
M. Markevičienė
Ramunė Hvajon Vaicekauskaitė 6 2017-09-26 Piešinių konkursas, skirtas Europos kalbų dienai paminėti, Vilnius
Laureatė
J. Šaltė

Komentavimo galimybė išjungta.