2016–2017 mokslo metai

Mokinio vardas pavardė Klasė Pasiekimai Mokytojas /
Koncertmeisteris
Gabija Roduner 5 2017-06-14/17 V tarptautinis Sauliaus Sondeckio jaunųjų smuikininkų, violončelininkų ir pianistų konkursas, Šiauliai
Laureatė
L. Mameniškytė
Kamilė Kaučikaitė I 2017-06-14/17 V tarptautinis Sauliaus Sondeckio jaunųjų smuikininkų, violončelininkų ir pianistų konkursas, Šiauliai
Laureatė
R. Sližienė
Agnius Juška 5 2017-06-14/17 V tarptautinis Sauliaus Sondeckio jaunųjų smuikininkų, violončelininkų ir pianistų konkursas, Šiauliai
Diplomas
N. Prascevičienė
Danielė Daukšaitė 2 2017-06-06/08 V tarptautinis jaunųjų muzikantų konkursas „Olimpo musicale“, Prienai
3 vieta
R. Sližienė
Kamilė Kaučikaitė I 2017-06-06/08 V tarptautinis jaunųjų muzikantų konkursas „Olimpo musicale“, Prienai
1 vieta
R. Sližienė
Darius Varanavičius IV 2017-05-30 Tarptautinis fotografijos konkursas „Jaunas žmogus XXI amžiuje“, Kaunas
Diplomas
V. Lesauskienė
Kamilė Jankauskaitė III 2017-05-25 Vaikų piešinių konkursas „Lietuvos vaikų balsas“, Vilnius
1 vieta
V. Lesauskienė
Kotryna Gasickaitė 5 2017-05-24 Respublikinis moksleivių konkursas „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“, Vilnius
3 vieta
L. Narušienė
Ramunė Hvajon Vaicekauskaitė 5 2017-05-24 Respublikinis moksleivių konkursas „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“, Vilnius
2 vieta
L. Narušienė
Kotryna Mickutė 5 2017-05-12 Šiaulių regiono mokinių keramikos paroda-konkursas „Pavasario žiedai – V“, Šiauliai
3 vieta
J. Šaltė
Darius Varanavičius IV 2017-05-12 Šiaulių regiono mokinių keramikos paroda-konkursas „Pavasario žiedai – V“, Šiauliai
3 vieta
L. Narušienė
Liudas Laurinavičius I 2017-05-12 Šiaulių regiono mokinių keramikos paroda-konkursas „Pavasario žiedai – V“, Šiauliai
2 vieta
L. Narušienė
Salomėja Petrūnaitė 1 2017-05-12 Šiaulių regiono mokinių keramikos paroda-konkursas „Pavasario žiedai – V“, Šiauliai
2 vieta
J. Budrienė
Deimantė Masandukaitė III 2017-05-09 Lietuvos mokinių fotografijos konkursas „Akimirka“. Šiauliai
Laureatė
V. Lesauskienė
Alvita Liutkutė III 2017-05-09 Lietuvos mokinių fotografijos konkursas „Akimirka“. Šiauliai
Laureatė
V. Lesauskienė
Modestas Mažonas III 2017-05-09 Lietuvos mokinių fotografijos konkursas „Akimirka“. Šiauliai
Laureatas
V. Lesauskienė
Barbora Špokauskaitė 4 2017-05-05 Tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas „Mažieji talentai“, Utena
Laureatė
Z. Drakšas /
K. Butrimavičienė
Paulius Ubartas 2 2017-05-05 Tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas „Mažieji talentai“, Utena
Laureatas
N. Prascevičienė /
D. Šulcaitė
Akordeonistų orkestras I-IV 2017-05-04/05 II atviras Ukrainos festivalis-konkursas „Guculska Rodina“, Jasynia (Ukraina)
Grand Prix
M. Markevičienė
Austėja Petrulytė 3 2017-05-04/05 II atviras Ukrainos festivalis-konkursas „Guculska Rodina“, Jasynia (Ukraina)
3 vieta
D. Vasauskienė
Austėja Janauskytė 2 2017-05-04/05 II atviras Ukrainos festivalis-konkursas „Guculska Rodina“, Jasynia (Ukraina)
3 vieta
D. Vasauskienė
Aistė Norbutaitė IV 2017-05-04/05 II atviras Ukrainos festivalis-konkursas „Guculska Rodina“, Jasynia (Ukraina)
2 vieta
M. Markevičienė
Arnas Šimaitis II 2017-05-04/05 II atviras Ukrainos festivalis-konkursas „Guculska Rodina“, Jasynia (Ukraina)
2 vieta
M. Markevičienė
Motiejus Dudnikas 3 2017-05-04/05 II atviras Ukrainos festivalis-konkursas „Guculska Rodina“, Jasynia (Ukraina)
1 vieta
M. Markevičienė
Akordeonistų duetas:
Miglė Dambrauskaitė
Motiejus Dudnikas
5
3
2017-05-04/05 II atviras Ukrainos festivalis-konkursas „Guculska Rodina“, Jasynia (Ukraina)
1 vieta
M. Markevičienė
Akordeonistų duetas:
Beatričė Liutkutė
Karolina Stasiūnaitė
I
I
2017-05-04/05 II atviras Ukrainos festivalis-konkursas „Guculska Rodina“, Jasynia (Ukraina)
1 vieta
D. Vasauskienė
Akordeonistų trio:
Arnas Šimaitis
Ignas Bruveris
Leonardas Dainius
II
III
II
2017-05-04/05 II atviras Ukrainos festivalis-konkursas „Guculska Rodina“, Jasynia (Ukraina)
1 vieta
M. Markevičienė
J. Markevičius
Beatričė Liutkutė I 2017-04-30/05-03 X tarptautinis konkursas „Perpetum mobile“, Drogobič (Ukraina)
Diplomas
D. Vasauskienė
Aistė Norbutaitė IV 2017-04-30/05-03 X tarptautinis konkursas „Perpetum mobile“, Drogobič (Ukraina)
Diplomas
M. Markevičienė
Mantas Lukauskas IV 2017-04-30/05-03 X tarptautinis konkursas „Perpetum mobile“, Drogobič (Ukraina)
Diplomas
M. Markevičienė
Ignas Bruveris III 2017-04-30/05-03 X tarptautinis konkursas „Perpetum mobile“, Drogobič (Ukraina)
Diplomas
M. Markevičienė
Arnas Šimaitis II 2017-04-30/05-03 X tarptautinis konkursas „Perpetum mobile“, Drogobič (Ukraina)
Diplomas
M. Markevičienė
Miglė Dambrauskaitė 5 2017-04-30/05-03 X tarptautinis konkursas „Perpetum mobile“, Drogobič (Ukraina)
3 vieta
M. Markevičienė
Austėja Petrulytė 3 2017-04-30/05-03 X tarptautinis konkursas „Perpetum mobile“, Drogobič (Ukraina)
3 vieta
D. Vasauskienė
Austėja Janauskytė 2 2017-04-30/05-03 X tarptautinis konkursas „Perpetum mobile“, Drogobič (Ukraina)
3 vieta
D. Vasauskienė
Motiejus Dudnikas 3 2017-04-30/05-03 X tarptautinis konkursas „Perpetum mobile“, Drogobič (Ukraina)
2 vieta
M. Markevičienė
Akordeonistų duetas:
Miglė Dambrauskaitė
Motiejus Dudnikas
5
3
2017-04-30/05-03 X tarptautinis konkursas „Perpetum mobile“, Drogobič (Ukraina)
2 vieta
M. Markevičienė
Akordeonistų kvintetas:
Mantas Lukauskas
Aistė Norbutaitė
Arnas Šimaitis
Ignas Bruveris
Leonardas Dainius
IV
IV
II
III
II
2017-04-30/05-03 X tarptautinis konkursas „Perpetum mobile“, Drogobič (Ukraina)
2 vieta
M. Markevičienė
Akordeonistų orkestras I-IV 2017-04-30/05-03 X tarptautinis konkursas „Perpetum mobile“, Drogobič (Ukraina)
1 vieta
M. Markevičienė
Vaikų folkloro ansamblis 2–5 2017-04-29 V tarptautinis Prano Stepulio kamerinių liaudies instrumentinės muzikos ansamblių konkursas, Šiauliai
2 vieta
R. Marozienė
Alvita Liutkutė III 2017-04-27 Respublikinis jaunųjų dainininkų konkursas, skirtas pedagogo Apseliomo Barniškio 100-osioms gimimo metinėms, Kaunas
Diplomas
B. Smiltinikienė /
K. Butrimavičienė
Kristupas Bauža I 2017-04-27 Respublikinis jaunųjų dainininkų konkursas, skirtas pedagogo Apseliomo Barniškio 100-osioms gimimo metinėms, Kaunas
Diplomas
B. Smiltinikienė /
K. Butrimavičienė
Gabija Šustauskaitė IV 2017-04-27 Respublikinis jaunųjų dainininkų konkursas, skirtas pedagogo Apseliomo Barniškio 100-osioms gimimo metinėms, Kaunas
3 vieta
B. Smiltinikienė /
K. Butrimavičienė
Auksė Jurgeliūnaitė 5 2017-04-27 II respublikinis plakato konkursas „Medžiai – žemės plaučiai“, Joniškis
Padėka už kūrybiškumą
J. Budrienė
Kristupas Žiogas 4 2017-04-27 II respublikinis plakato konkursas „Medžiai – žemės plaučiai“, Joniškis
Diplomas už originalumą
L. Narušienė
Stela Petrulytė 5 2017-04-26 III respublikinis vaikų ir jaunimo dainavimo konkursas-festivalis „Garsų sūkury“, Ukmergė
2 vieta
Ž. Stanelienė /
V. Daknienė
Vokalinis ansamblis 3-5 2017-04-25 Šiaulių regiono vaikų ir jaunimo dainavimo konkursas „Tau, mama“, Šiauliai
3 vieta
J. Minkevičiūtė
Rugilė Sabaliauskaitė 5 2017-04-25 Šiaulių regiono vaikų ir jaunimo dainavimo konkursas „Tau, mama“, Šiauliai
3 vieta
V. Gurejeva /
I. Tautkuvienė
Stela Petrulytė 5 2017-04-25 Šiaulių regiono vaikų ir jaunimo dainavimo konkursas „Tau, mama“, Šiauliai
2 vieta, nominacija „Už artistiškumą“
Ž. Stanelienė /
V. Daknienė
Augustė Andrijauskaitė III 2017-04-25 Šiaulių regiono vaikų ir jaunimo dainavimo konkursas „Tau, mama“, Šiauliai
1 vieta
V. Gurejeva /
I. Tautkuvienė
Vokalinis ansamblis III-IV 2017-04-25 Šiaulių regiono vaikų ir jaunimo dainavimo konkursas „Tau, mama“, Šiauliai
1 vieta
Ž. Stanelienė /
V. Daknienė
Kamilė Dargužaitė 3 2017-04-25 Šiaulių regiono vaikų ir jaunimo dainavimo konkursas „Tau, mama“, Šiauliai
1 vieta
Ž. Stanelienė /
V. Daknienė
Deimantė Laurinaitytė 2 2017-04-23 IV respublikinis muzikos ir meno mokyklų stygininkų lietuviškos pjesės konkursas, skirtas pedagogo Tado Šerno atminimui, Vilnius
Laureatė
V. Daugirdaitė /
I. Kudinova
Juta Giceviča 5 2017-04-21 Šiaurės Lietuvos regiono 5–8 klasių mokinių gamtos ir biologijos olimpiada, Šiauliai
1 vieta
E. Leparskienė
Ramunė Hvajon Vaicekauskaitė 5 2017-04-20 Šiaulių miesto 5–6 klasių mokinių dailės olimpiada, Šiauliai
1 vieta
L. Narušienė
Ramunė Hvajon Vaicekauskaitė 5 2017-04-20 Konkursas „Švč. Mergelė Marija – Gailestingumo Motina“, Šiauliai
1 vieta
L. Narušienė
Kamilė Kaučikaitė I 2017-04-08/09 Respublikinis studentų ir moksleivių pianistų-koncertmeisterių festivalis-konkursas, Vilnius
Diplomas
R. Sližienė
Ernestas Petraitis IV 2017-04-07 XXV Juozo Pakalnio respublikinis jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais ir mušamaisiais muzikos instrumentais konkursas, Kaunas
2 vieta
A. Jankevičius /
O. Popova
Justas Drakšas 4 2017-04-07 XXV Juozo Pakalnio respublikinis jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais ir mušamaisiais muzikos instrumentais konkursas, Kaunas
1 vieta
Z. Drakšas /
K. Kaučikaitė
Urtė Augustinavičiūtė I 2017-04-06 Tarptautinis vaikų ir jaunimo dailės miniatiūrų konkursas „Laiko ženklai mano gimtinėje“, skirtas dramaturgo Juozo Grušo 115-osioms gimimo metinėms, Kaunas
3 vieta
V. Lesauskienė
Kamilė Kaučikaitė I 2017-04-05 XI respublikinis jaunųjų pianistų konkursas, skirtas Alexander Scriabin 145-osioms gimimo metinėms, Klaipėda
Diplomas ir specialus prizas už geriausią A. Scriabin kūrinio atlikimą
R. Sližienė
Arnas Šimaitis II 2017-04-03-/05 XV tarptautinis akordeonistų-solistų konkursas „Naujene – 2017“, Daugpilis (Latvija)
3 vieta
M. Markevičienė
Beatričė Liutkutė I 2017-04-03-/05 XV tarptautinis akordeonistų-solistų konkursas „Naujene – 2017“, Daugpilis (Latvija)
2 vieta
D. Vasauskienė
Austėja Janauskytė 2 2017-04-03-/05 XV tarptautinis akordeonistų-solistų konkursas „Naujene – 2017“, Daugpilis (Latvija)
2 vieta
D. Vasauskienė
Miglė Dambrauskaitė 5 2017-04-03-/05 XV tarptautinis akordeonistų-solistų konkursas „Naujene – 2017“, Daugpilis (Latvija)
2 vieta
M. Markevičienė
Motiejus Dudnikas 3 2017-04-03-/05 XV tarptautinis akordeonistų-solistų konkursas „Naujene – 2017“, Daugpilis (Latvija)
1 vieta
M. Markevičienė
Austėja Venckutė 5 2017-04-01/02 XXVIII tarptautinis konkursas „Trumpet talents Tallin“, Talinas (Estija)
3 vieta
Z. Drakšas /
K. Butrimavičienė
Povilas Petrutis 2 2017-04-01/02 XXVIII tarptautinis konkursas „Trumpet talents Tallin“, Talinas (Estija)
2 vieta
Z. Drakšas /
K. Butrimavičienė
Justas Drakšas 4 2017-04-01/02 XXVIII tarptautinis konkursas „Trumpet talents Tallin“, Talinas (Estija)
1 vieta (geriausio trimitininko iki 20 metų amžiaus grupėje nominacija ir prizas)
Z. Drakšas /
K. Butrimavičienė
Juta Giceviča 5 2017-03-31 Šiaulių miesto 5–8 klasių biologijos olimpiada, Šiauliai
2 vieta
E. Leparskienė
Kristupas Bauža I 2017-03-29 VIII Žemaičių krašto vaikų ir moksleivių dainų festivalis-konkursas „Skambioji daina 2017“, Plungė
1 vieta
B. Smiltinikienė /
K. Butrimavičienė
Aistė Norbutaitė IV 2017-03-27/29 Respublikinis akordeonistų konkursas „Vilnius 2017“, Vilnius
Diplomas
M. Markevičienė
Austėja Janauskytė 2 2017-03-27/29 Respublikinis akordeonistų konkursas „Vilnius 2017“, Vilnius
3 vieta
D. Vasauskienė
Arnas Šimaitis II 2017-03-27/29 Respublikinis akordeonistų konkursas „Vilnius 2017“, Vilnius
2 vieta (J kategorija)
Diplomas (D kategorija)
M. Markevičienė
Kvintetas:
Mantas Lukauskas
Aistė Norbutaitė
Vaida Baikauskytė
Ignas Bruveris
Rugilė Kudulytė
 
IV
IV
IV
III
IV
2017-03-27/29 Respublikinis akordeonistų konkursas „Vilnius 2017“, Vilnius
2 vieta
M. Markevičienė
Duetas:
Motiejus Dudnikas
Miglė Dambrauskaitė
 
3
5
2017-03-27/29 Respublikinis akordeonistų konkursas „Vilnius 2017“, Vilnius
2 vieta
M. Markevičienė
Mantas Lukauskas IV 2017-03-27/29 Respublikinis akordeonistų konkursas „Vilnius 2017“, Vilnius
2 vieta
M. Markevičienė
Beatričė Liutkutė I 2017-03-27/29 Respublikinis akordeonistų konkursas „Vilnius 2017“, Vilnius
2 vieta
D. Vasauskienė
Deimantė Laurinaitytė 2 2017-03-25 Lietuvos muzikos ir meno mokyklų stygininkų solistų konkursas „Diena su lietuviška pjese“, Vilnius
2 vieta
V. Daugirdaitė /
L. Filimonenko
Agnius Juška 5 2017-03-24 I tarptautinis konkursas „Muzikuojantys berniukai“, Klaipėda
1 vieta
N. Prascevičienė /
D. Šulcaitė
Augustė Gegeckaitė 3 2017-03-17/19 XIII nacionalinis Jono Švedo konkursas, Vilnius
Laureatė
R. Vaišnorienė /
N. Gotalskaja
Ugnė Džiovelytė 5 2017-03-17/19 XIII nacionalinis Jono Švedo konkursas, Vilnius
Laureatė
E. Rudienė
(A. Bernotas) /
L. Filimonenko
Rūta Budreckaitė III 2017-03-17/19 XIII nacionalinis Jono Švedo konkursas, Vilnius
Laureatė
R. Marozienė /
K. Butrimavičienė
Oksana Zukaitė Davies 3 2017-03-17/19 XIII nacionalinis Jono Švedo konkursas, Vilnius
Laureatė
R. Marozienė /
N. Gotalskaja
Austėja Butkutė 4 2017-03-17/19 XIII nacionalinis Jono Švedo konkursas, Vilnius
Laureatė
R. Marozienė /
N. Gotalskaja
Liveta Galvelytė I 2017-03-17/19 XIII nacionalinis Jono Švedo konkursas, Vilnius
3 vieta
R. Marozienė /
K. Butrimavičienė
Odeta Šidlauskaitė IV 2017-03-17/19 XIII nacionalinis Jono Švedo konkursas, Vilnius
2 vieta
R. Vaišnorienė /
K. Butrimavičienė
Greta Gelžinytė IV 2017-03-17/19 XIII nacionalinis Jono Švedo konkursas, Vilnius
1 vieta
R. Marozienė /
K. Butrimavičienė
Motiejus Dudnikas 3 2017-03-10 VI tarptautinis akordeonistų konkursas „Limbaži 2017“, Limbaži (Latvija)
Grand Prix
M. Markevičienė
Miglė Dambrauskaitė 5 2017-03-10 VI tarptautinis akordeonistų konkursas „Limbaži 2017“, Limbaži (Latvija)
2 vieta
M. Markevičienė
Arnas Šimaitis II 2017-03-10 VI tarptautinis akordeonistų konkursas „Limbaži 2017“, Limbaži (Latvija)
2 vieta
M. Markevičienė
Beatričė Liutkutė I 2017-03-10 VI tarptautinis akordeonistų konkursas „Limbaži 2017“, Limbaži (Latvija)
1 vieta
D. Vasauskienė
Stela Petrulytė 5 2017-03-09 X respublikinis vaikų ir mokinių dainavimo konkursas „Vyturiai ir vyturėliai“, Kelmė
1 vieta
Ž. Stanelienė /
V. Daknienė
Duetas:
Kamilė Dargužaitė
Emilijus Šlymas
 
3
3
2017-03-09 X respublikinis vaikų ir mokinių dainavimo konkursas „Vyturiai ir vyturėliai“, Kelmė
1 vieta
Ž. Stanelienė /
V. Daknienė
Mindaugas Avižienis IV 2017-03-08 Šiaulių regiono mokyklų romansų konkursas „Sustok, akimirka žavinga – III“, Šiauliai
2 vieta
B. Smiltinikienė /
K. Butrimavičienė
Barbora Špokauskaitė
Austėja Venckutė
(trio sudėtyje)
 
4
5
2017-03-06 I tarptautinis instrumentinės muzikos konkursas „Grokime kartu“, Radviliškis
Diplomas
Z. Drakšas
Duetas:
Povilas Petrutis
Danielė Daukšaitė
 
2
2
2017-03-06 I tarptautinis instrumentinės muzikos konkursas „Grokime kartu“, Radviliškis
3 vieta
Z. Drakšas
R. Sližienė
Trio:
Justas Drakšas
Austėja Venckutė
Kamilė Kaučikaitė
 
4
5
I
2017-03-06 I tarptautinis instrumentinės muzikos konkursas „Grokime kartu“, Radviliškis
1 vieta
Z. Drakšas
R. Sližienė
Duetas:
Povilas Petrutis
Danielė Daukšaitė
 
2
2
2017-02-25 I tarptautinis kamerinės muzikos konkursas „Musica brillante 2017“, Vilnius
Diplomas
Z. Drakšas
R. Sližienė
Trio:
Justas Drakšas
Austėja Venckutė
Kamilė Kaučikaitė
 
4
5
I
2017-02-25 I tarptautinis kamerinės muzikos konkursas „Musica brillante 2017“, Vilnius
3 vieta
Z. Drakšas
R. Sližienė
Augustė Andrijauskaitė III 2017-02-24 Respublikinis bendrojo fortepijono konkursas „Jūros eskizai“, Klaipėda
3 vieta
I. Brūzgienė
Barbora Špokauskaitė 4 2017-02-23 Tarptautinis pučiamųjų instrumentų jaunųjų atlikėjų konkursas „Naujene WIND 2017“, Naujene (Latvija)
3 vieta
Z. Drakšas /
K. Butrimavičienė
Austėja Venckutė 5 2017-02-23 Tarptautinis pučiamųjų instrumentų jaunųjų atlikėjų konkursas „Naujene WIND 2017“, Naujene (Latvija)
2 vieta
Z. Drakšas /
K. Butrimavičienė
Justas Drakšas 4 2017-02-23 Tarptautinis pučiamųjų instrumentų jaunųjų atlikėjų konkursas „Naujene WIND 2017“, Naujene (Latvija)
2 vieta
Z. Drakšas /
K. Butrimavičienė
Trio:
Justas Drakšas
Austėja Venckutė
Kamilė Kaučikaitė
 
4
5
I
2017-02-15 IV respublikinis instrumentinių ansamblių konkursas „Karamelė“, Kelmė
Laureatai
Z. Drakšas
R. Sližienė
Duetas:
Povilas Petrutis
Danielė Daukšaitė
 
2
2
2017-02-15 IV respublikinis instrumentinių ansamblių konkursas „Karamelė“, Kelmė
2 vieta
Z. Drakšas
R. Sližienė
Barbora Špokauskaitė
Austėja Venckutė
(trio sudėtyje)
4
5
2017-02-15 IV respublikinis instrumentinių ansamblių konkursas „Karamelė“, Kelmė
1 vieta
Z. Drakšas
Elzė Marija Pauliukonytė 2 2016-12-15 Dainiaus Trinkūno Lietuvos jaunųjų pianistų festivalis-konkursas, Šiauliai
Laureatė
I. Brūzgienė
Emilija Samuilytė 5 2016-12-15 Dainiaus Trinkūno Lietuvos jaunųjų pianistų festivalis-konkursas, Šiauliai
Laureatė
M. Kaubrienė
Justas Drakšas 4 2016-12-10/11 II nacionalinis varinių pučiamųjų instrumentų solistų konkursas „Vario garsai“, Vilnius
3 vieta
Z. Drakšas /
K. Butrimavičienė
Austėja Venckutė 5 2016-12-10/11 II nacionalinis varinių pučiamųjų instrumentų solistų konkursas „Vario garsai“, Vilnius
1 vieta
Z. Drakšas /
K. Butrimavičienė
Ansamblis „Spinduliukai“ 2 2016-12-09 XI tarptautinis mokinių vokalinės sakralinės muzikos festivalis-konkursas „Skriski, giesmele!“, Šaukėnai
3 vieta
J. Minkevičiūtė
Rugilė Sabaliauskaitė 5 2016-12-09 XI tarptautinis mokinių vokalinės sakralinės muzikos festivalis-konkursas „Skriski, giesmele!“, Šaukėnai
2 vieta
V. Gurejeva /
I. Tautkuvienė
Kvartetas:
Rasa Maižvilaitė
Austėja Jaseliūnaitė
Izabelė Brajinskaitė
Ugnė Balsytė
 
5
5
4
3
2016-12-09 XI tarptautinis mokinių vokalinės sakralinės muzikos festivalis-konkursas „Skriski, giesmele!“, Šaukėnai
2 vieta
J. Minkevičiūtė
Darius Varanavičius IV 2016-12-09 Respublikinis fotografijos konkursas, Vilnius
Prizininkas
V. Lesauskienė
Barbora Špokauskaitė 4 2016-11-30/12-02 Karlio Ozolo IX tarptautinis konkursas „Jaunasis trimitininkas“, Jekabpilis (Latvija)
Diplomas
Z. Drakšas /
K. Butrimavičienė
Justas Drakšas 4 2016-11-30/12-02 Karlio Ozolo IX tarptautinis konkursas „Jaunasis trimitininkas“, Jekabpilis (Latvija)
1 vieta
Z. Drakšas /
K. Butrimavičienė
Austėja Venckutė 5 2016-11-30/12-02 Karlio Ozolo IX tarptautinis konkursas „Jaunasis trimitininkas“, Jekabpilis (Latvija)
1 vieta
Z. Drakšas /
K. Butrimavičienė
Duetas:
Motiejus Dudnikas
Miglė Dambrauskaitė
 
3
5
2016-11-25 XI tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Linksmasis akordeonas“, Šiauliai
Grand Prix (kategorija B1)
M. Markevičienė
Arnas Šimaitis II 2016-11-25 XI tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Linksmasis akordeonas“, Šiauliai
1 vieta (kategorija A5)
M. Markevičienė
Kvintetas:
Mantas Lukauskas
Aistė Norbutaitė
Vaida Baikauskytė
Ignas Bruveris
Rugilė Kudulytė
 
IV
IV
IV
III
IV
2016-11-25 XI tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Linksmasis akordeonas“,
Šiauliai
Grand Prix (kategorija B2)
M. Markevičienė
Laurynas Čelutka 4 2016-11-25 XI tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Linksmasis akordeonas“,
Šiauliai
3 vieta (kategorija A2)
M. Markevičienė
Rugilė Kudulytė IV 2016-11-25 XI tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Linksmasis akordeonas“,
Šiauliai
2 vieta (kategorija A6)
M. Markevičienė
Mantas Lukauskas IV 2016-11-25 XI tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Linksmasis akordeonas“,
Šiauliai
2 vieta (kategorija A6)
M. Markevičienė
Aistė Norbutaitė IV 2016-11-25 XI tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Linksmasis akordeonas“,
Šiauliai
2 vieta (kategorija A6)
M. Markevičienė
Ignas Bruveris III 2016-11-25 XI tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Linksmasis akordeonas“,
Šiauliai
2 vieta (kategorija A5)
M. Markevičienė
Duetas:
Beatričė Liutkutė
Karolina Stasiūnaitė
 
I
I
2016-11-25 XI tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Linksmasis akordeonas“,
Šiauliai
1 vieta (kategorija B2)
D. Vasauskienė
Beatričė Liutkutė I 2016-11-25 XI tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Linksmasis akordeonas“,
Šiauliai
1 vieta (kategorija A4)
D. Vasauskienė
Miglė Dambrauskaitė 5 2016-11-25 XI tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Linksmasis akordeonas“,
Šiauliai
1 vieta (kategorija A2)
M. Markevičienė
Austėja Petrulytė 3 2016-11-25 XI tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Linksmasis akordeonas“,
Šiauliai
1 vieta (kategorija A1)
D. Vasauskienė
Austėja Janauskytė 2 2016-11-25 XI tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Linksmasis akordeonas“,
Šiauliai
1 vieta (kategorija A1)
D. Vasauskienė
Motiejus Dudnikas 3 2016-11-25 XI tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Linksmasis akordeonas“,
Šiauliai
Grand Prix (kategorija A1)
M. Markevičienė
Mišrus choras I–IV 2016-11-25 XI respublikinis religinės muzikos ir meno festivalis-konkursas, skirtas religinės muzikos, poezijos ir chorų globėjai šv. Cecilijai, Panevėžys
1 vieta
R. Daukantaitė
Almantė Kundrotaitė IV 2016-11-25 Respublikinis vaikų kūrybinių darbų konkursas „Angelo žinia“,
Raseiniai
2 vieta
L. Narušienė
Austėja Venckutė
(dueto sudėtyje)
5 2016-11-24 VII tarptautinis konkursas „Muzikuojame dviese“, Kaunas
Diplomas
Z. Drakšas
Duetas:
Justas Drakšas
Kamilė Kaučikaitė
 
4
I
2016-11-24 VII tarptautinis konkursas „Muzikuojame dviese“, Kaunas
2 vieta
 
Z. Drakšas
R. Sližienė
Auksė Šarauskaitė 5 2016-11-21 Nacionalinis vaikų dailės darbų konkursas „Piešiam“, Vilnius
II etapo (finalo) dalyvė
L. Narušienė
Ramunė Hvajon Vaicekauskaitė 5 2016-11-21 Nacionalinis vaikų dailės darbų konkursas „Piešiam“, Vilnius
II etapo (finalo) dalyvė
L. Narušienė
Deimantė Masandukaitė III 2016-11-17 Respublikinis fotografijų konkursas „Žmogus ir gamta“, Šiauliai
2 vieta
Vilija Lesauskienė
Agnius Juška 5 2016-11-13 Tarptautinis jaunųjų muzikų festivalis „A tutte corde 2016“, Adaži (Latvija)
Diplomas
N. Prascevičienė /
D. Šulcaitė
Austėja Petrulytė 3 2016-11-02/04 Tarptautinis festivalis-konkursas „Tarptautinės akordeono dienos Prahoje“, Praha (Čekija)
2 vieta
D. Vasauskienė
Motiejus Dudnikas 3 2016-11-02/04 Tarptautinis festivalis-konkursas „Tarptautinės akordeono dienos Prahoje“, Praha (Čekija)
2 vieta
M. Markevičienė
Miglė Dambrauskaitė 5 2016-11-02/04 Tarptautinis festivalis-konkursas „Tarptautinės akordeono dienos Prahoje“, Praha (Čekija)
2 vieta
M. Markevičienė
Arnas Šimaitis II 2016-11-02/04 Tarptautinis festivalis-konkursas „Tarptautinės akordeono dienos Prahoje“, Praha (Čekija)
2 vieta
M. Markevičienė
Ignas Bruveris III 2016-11-02/04 Tarptautinis festivalis-konkursas „Tarptautinės akordeono dienos Prahoje“, Praha (Čekija)
2 vieta
M. Markevičienė
Aistė Norbutaitė IV 2016-11-02/04 Tarptautinis festivalis-konkursas „Tarptautinės akordeono dienos Prahoje“, Praha (Čekija)
2 vieta
M. Markevičienė
Trio:
Motiejus Dudnikas
Jokūbas Dudnikas
Ignas Bruveris
 
3
IV
III
2016-11-02/04 Tarptautinis festivalis-konkursas „Tarptautinės akordeono dienos Prahoje“, Praha (Čekija)
2 vieta
M. Markevičienė
A. Bernotas
Kvintetas:
Mantas Lukauskas
Aistė Norbutaitė
Vaida Baikauskytė
Ignas Bruveris
Rugilė Kudulytė
 
IV
IV
IV
II
IV
2016-10-27/29 XXXIV tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“, Pärnu (Estija)
Grand Prix (kategorija B-2)
M. Markevičienė
Motiejus Dudnikas 3 2016-10-27/29 XXXIV tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“, Pärnu (Estija)
Grand Prix
M. Markevičienė
Ignas Bruveris III 2016-10-27/29 XXXIV tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“, Pärnu (Estija)
2 vieta (kategorija A-5)
M. Markevičienė
Trio:
Motiejus Dudnikas
Jokūbas Dudnikas
Mantas Lukauskas
 
3
IV
IV
2016-10-27/29 XXXIV tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“, Pärnu (Estija)
1 vieta (kategorija B-2)
M. Markevičienė
A. Bernotas
Duetas:
Miglė Dambrauskaitė
Motiejus Dudnikas
 
5
3
2016-10-27/29 XXXIV tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“, Pärnu (Estija)
1 vieta (kategorija B-1)
M. Markevičienė
Aistė Norbutaitė IV 2016-10-27/29 XXXIV tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“, Pärnu (Estija)
1 vieta (kategorija A-5)
M. Markevičienė
Arnas Šimaitis II 2016-10-27/29 XXXIV tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“, Pärnu (Estija)
1 vieta (kategorija A-4)
M. Markevičienė
Miglė Dambrauskaitė 5 2016-10-27/29 XXXIV tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“, Pärnu (Estija)
1 vieta (kategorija A-2)
M. Markevičienė
Austėja Janauskytė 2 2016-10-27/29 XXXIV tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“, Pärnu (Estija)
1 vieta (kategorija A-1)
D. Vasauskienė
Mikas Jankus
Barbora Špokauskaitė
(trio sudėtyje)
4
4
2016-10-22 VI lietuviškos muzikos festivalis-konkursas „Atlėk, sakale“, Alytus
Diplomas
Z. Drakšas
Austėja Venckutė
(dueto sudėtyje)
5 2016-10-22 VI lietuviškos muzikos festivalis-konkursas „Atlėk, sakale“, Alytus
2 vieta
Z. Drakšas
Duetas
Justas Drakšas
Kamilė Kaučikaitė
 
4
I
2016-10-22 VI lietuviškos muzikos festivalis-konkursas „Atlėk, sakale“, Alytus
1 vieta
Z. Drakšas
R. Sližienė
Miglė Dambrauskaitė 5 2016-10-22 Tarptautinis muzikos ir meno mokyklų jaunųjų akordeonistų festivalis-konkursas, skirtas Vaclovui Furmanavičiui atminti, Vilnius
Laureatė
M. Markevičienė
Motiejus Dudnikas 3 2016-10-22 Tarptautinis muzikos ir meno mokyklų jaunųjų akordeonistų festivalis-konkursas, skirtas Vaclovui Furmanavičiui atminti, Vilnius
Laureatas
M. Markevičienė
Arnas Šimaitis II 2016-10-22 Tarptautinis muzikos ir meno mokyklų jaunųjų akordeonistų festivalis-konkursas, skirtas Vaclovui Furmanavičiui atminti, Vilnius
Laureatas
M. Markevičienė
Duetas
Motiejus Dudnikas
Miglė Dambrauskaitė
 
3
5
2016-10-22 Tarptautinis muzikos ir meno mokyklų jaunųjų akordeonistų festivalis-konkursas, skirtas Vaclovui Furmanavičiui atminti, Vilnius
Laureatai
M. Markevičienė
Duetas
Beatričė Liutkutė
Karolina Stasiūnaitė
 
I
I
2016-10-22 Tarptautinis muzikos ir meno mokyklų jaunųjų akordeonistų festivalis-konkursas, skirtas Vaclovui Furmanavičiui atminti, Vilnius
Grand Prix
D. Vasauskienė
Gabija Krivickaitė IV 2016-10-21 Šiaulių miesto gyventojų fotografijos konkursas „Gyvenimo ritmas Salduvės ir Talkšos parkuose“, Šiauliai
2 vieta
V. Lesauskienė
Juta Giceviča
Austėja Venckutė
Ausma Motiejūnaitė
5 2016-10-04 Šiaulių miesto 5 klasių mokinių viktorina „Gyvūnai šalia mūsų“, Šiauliai
2 vieta
E. Leparskienė
Mantas Lukauskas
(duetas su Orinta Lukauskaite)
IV 2016-09-25 Muzikuojančių šeimų festivalis-konkursas „Gaidų pynė“, Vilnius
1 vieta
M. Markevičienė

Komentavimo galimybė išjungta.