2015–2016 mokslo metai



Mokinio vardas pavardė Klasė Pasiekimai Mokytojas /
Koncertmeisteris
Austėja Venckutė 4 2016-06-21/26 XX tarptautinis jaunųjų instrumentalistų konkursas, Italija
3 vieta
Z. Drakšas /
K. Kaučikaitė
Justas Drakšas 3 2016-06-21/26 XX tarptautinis jaunųjų instrumentalistų konkursas, Italija
1 vieta ir antroji konkurso premija
Z. Drakšas /
K. Kaučikaitė
Austėja Venckutė 4 2016-06-11 VI tarptautinis konkursas „Gradus ad Parnasum“, Kaunas
2 vieta
Z. Drakšas /
K. Kaučikaitė
Justas Drakšas 3 2016-06-11 VI tarptautinis konkursas „Gradus ad Parnasum“, Kaunas
1 vieta
Z. Drakšas /
K. Kaučikaitė
Justas Drakšas 3 2016-06-06/08 I tarptautinis jaunųjų muzikantų konkursas „Trofeo musicale“, Prienai
Grand Prix
Z. Drakšas /
K. Kaučikaitė
Trio sudėtyje:
Justas Drakšas
Austėja Venckutė
 
3
4
2016-06-06/08 I tarptautinis jaunųjų muzikantų konkursas „Trofeo musicale“, Prienai
Grand Prix
Z. Drakšas
R. Sližienė
Austėja Venckutė 4 2016-06-06/08 I tarptautinis jaunųjų muzikantų konkursas „Trofeo musicale“, Prienai
1 vieta
Z. Drakšas /
K. Kaučikaitė
Karolis Žutautas 4 2016-06-04 Lietuvos mokinių keramikos konkursas „Žaidimas“, Vilnius
Laureatas
J. Šaltė
Laurynas Čelutka 3 2016-05-31 I regioninis akordeono muzikos konkursas „Draugystės tiltai“, Šiauliai
3 vieta
M. Markevičienė
Austėja Petrulytė 2 2016-05-31 I regioninis akordeono muzikos konkursas „Draugystės tiltai“, Šiauliai
2 vieta
D. Vasauskienė
Arnas Šimaitis I 2016-05-31 I regioninis akordeono muzikos konkursas „Draugystės tiltai“, Šiauliai
2 vieta
M. Markevičienė
Ignas Bruveris II 2016-05-31 I regioninis akordeono muzikos konkursas „Draugystės tiltai“, Šiauliai
2 vieta
M. Markevičienė
Austėja Janauskytė 1 2016-05-31 I regioninis akordeono muzikos konkursas „Draugystės tiltai“, Šiauliai
1 vieta
D. Vasauskienė
Mantas Lukauskas
(dueto sudėtyje)
III 2016-05-31 I regioninis akordeono muzikos konkursas „Draugystės tiltai“, Šiauliai
1 vieta
M. Markevičienė
Motiejus Dudnikas 2 2016-05-31 I regioninis akordeono muzikos konkursas „Draugystės tiltai“, Šiauliai
1 vieta
M. Markevičienė
Miglė Dambrauskaitė 4 2016-05-31 I regioninis akordeono muzikos konkursas „Draugystės tiltai“, Šiauliai
1 vieta
M. Markevičienė
Trio:
Motiejus Dudnikas
Mantas Lukauskas
Jokūbas Dudnikas
 
2
III
III
2016-05-31 I regioninis akordeono muzikos konkursas „Draugystės tiltai“, Šiauliai
1 vieta
M. Markevičienė
A. Bernotas
Raminta Korsakaitė 2 2016-05-25 Respublikinis konkursas „Nusipiešk sau kojinytes“, Kaunas
Nugalėtoja
J. Šaltė
Modestas Mažonas II 2016-05-19 Respublikinis vertimų ir iliustracijų projektas „Tavo žvilgsnis 2016“ Diplomas (rusų k.) Z. Gramailienė
Deimantė Kraujutytė I 2016-05-19 Respublikinis vertimų ir iliustracijų projektas „Tavo žvilgsnis 2016“ Diplomas (rusų k.) V. Einorienė
Darius Varanavičius III 2016-05-19 Respublikinis vertimų ir iliustracijų projektas „Tavo žvilgsnis 2016“ Diplomas (iliustracija) I. Rimšienė
Karolis Žutautas 4 2016-05-19 Respublikinis projektas „Kalbų kengūra 2016“
Sidabrinės Kengūros diplomas (lietuvių k.)
A. Mockuvienė
Ausma Motiejūnaitė 4 2016-05-19 Respublikinis projektas „Kalbų kengūra 2016“
Sidabrinės Kengūros diplomas (lietuvių k.)
A. Mockuvienė
Juta Giceviča 4 2016-05-19 Respublikinis projektas „Kalbų Kengūra 2016“
Oranžinės Kengūros diplomas (lietuvių k.)
A. Mockuvienė
Rasa Gorytė I 2016-05-19 Respublikinis projektas „Kalbų Kengūra 2016“
Auksinės Kengūros diplomas (rusų k.)
V. Einorienė
Gabija Roduner 4 2016-05-19 Respublikinis projektas „Kalbų kengūra 2016“
Auksinės Kengūros diplomas (lietuvių k.)
A. Mockuvienė
Austėja Janauskytė 1 2016-05-14 Tarptautinis festivalis-konkursas „Muzikuojame šeimoje 2016“, Kaunas
Nominacija „Linksmiausias pasirodymas“
D. Vasauskienė
Rugilė Kudulytė III 2016-05-07/08 IX tarptautinis bajanistų-akordeonistų konkursas „Perpetuum mobile“, Drogobyč (Ukraina)
Diplomas (IV kategorija)
M. Markevičienė
Leonardas Dainius I 2016-05-07/08 IX tarptautinis bajanistų-akordeonistų konkursas „Perpetuum mobile“, Drogobyč (Ukraina)
Diplomas (IV kategorija)
J. Markevičius
Aistė Norbutaitė III 2016-05-07/08 IX tarptautinis bajanistų-akordeonistų konkursas „Perpetuum mobile“, Drogobyč (Ukraina)
Diplomas (III-A kategorija)
M. Markevičienė
Mantas Lukauskas III 2016-05-07/08 IX tarptautinis bajanistų-akordeonistų konkursas „Perpetuum mobile“, Drogobyč (Ukraina)
Diplomas (III-A kategorija)
M. Markevičienė
Arnas Šimaitis I 2016-05-07/08 IX tarptautinis bajanistų-akordeonistų konkursas „Perpetuum mobile“, Drogobyč (Ukraina)
Diplomas (III-A kategorija)
M. Markevičienė
Trio:
Motiejus Dudnikas
Mantas Lukauskas
Jokūbas Dudnikas
 
2
III
III
2016-05-07/08 IX tarptautinis bajanistų-akordeonistų konkursas „Perpetuum mobile“, Drogobyč (Ukraina)
3 vieta (II-B kategorija)
M. Markevičienė
A. Bernotas
Motiejus Dudnikas 2 2016-05-07/08 IX tarptautinis bajanistų-akordeonistų konkursas „Perpetuum mobile“, Drogobyč (Ukraina)
2 vieta (I-A kategorija)
M. Markevičienė
Miglė Dambrauskaitė 4 2016-05-07/08 IX tarptautinis bajanistų-akordeonistų konkursas „Perpetuum mobile“, Drogobyč (Ukraina)
1 vieta (I-A kategorija)
M. Markevičienė
Austėja Venckutė 4 2016-05-06 Tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas „Mažieji talentai 2016“, Utena
Laureatė
Z. Drakšas
K. Butrimavičienė
Justas Drakšas 3 2016-05-06 Tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas „Mažieji talentai 2016“, Utena
Diplomas „Konkurso atradimas“
Z. Drakšas
K. Butrimavičienė
Darius Varanavičius III 2016-05-03 Lietuvos mokinių fotografijos konkursas „Akimirka“, Šiauliai
Laureatas (eksperimentinės fotografijos žanras)
V. Lesauskienė
Gabija Roduner 4 2016-04-29 IV respublikinis jaunųjų pianistų konkursas „Saulėtos gaidos“, Šiauliai Laureato diplomas,
specialus prizas „Už mikliausius pirštukus“
L. Mameniškytė
Emilija Samuilytė 4 2016-04-29 IV respublikinis jaunųjų pianistų konkursas „Saulėtos gaidos“, Šiauliai
Diplomas
M. Kaubrienė
Elzė Marija Pauliukonytė 1 2016-04-29 IV respublikinis jaunųjų pianistų konkursas „Saulėtos gaidos“, Šiauliai
Diplomas
I. Brūzgienė
Danielė Daukšaitė 1 2016-04-29 IV respublikinis jaunųjų pianistų konkursas „Saulėtos gaidos“, Šiauliai
Diplomas
R. Sližienė
Austėja Venckutė 4 2016-04-27 Tarptautinis varinių pučiamųjų instrumentų konkursas „Taures skan“, Jelgava (Latvija)
1 vieta
Z. Drakšas /
K. Kaučikaitė
Justas Drakšas 3 2016-04-27 Tarptautinis varinių pučiamųjų instrumentų konkursas „Taures skan“, Jelgava (Latvija)
1 vieta
Z. Drakšas /
K. Kaučikaitė
Gabrielė Razgutė 1 2016-04-27 Šiaulių regiono vaikų ir jaunimo dainavimo ir piešinių konkursas „Tau, mama“, Šiauliai
Nominacija „Tapybiškiausias piešinys“
J. Budrienė
Austėja Jaseliūnaitė 4 2016-04-27 Šiaulių regiono vaikų ir jaunimo dainavimo ir piešinių konkursas „Tau, mama“, Šiauliai
Nominacija „Spalvingiausias piešinys“
J. Šaltė
Rugilė Pumputytė 2 2016-04-27 Šiaulių regiono vaikų ir jaunimo dainavimo ir piešinių konkursas „Tau, mama“, Šiauliai
Nominacija „Nuotaikingiausias piešinys“
J. Šaltė
Edvinas Prakapas 3 2016-04-27 Šiaulių regiono vaikų ir jaunimo dainavimo ir piešinių konkursas „Tau, mama“, Šiauliai
Nominacija „Ekspresyviausias piešinys“
L. Narušienė
Rugilė Sabaliauskaitė 4 2016-04-27 Šiaulių regiono vaikų ir jaunimo dainavimo ir piešinių konkursas „Tau, mama“, Šiauliai
Diplomas
H. Mockienė /
V. Daknienė
Kvartetas:
Ugnė Balsytė
Izabelė Brajinskaitė
Rasa Maižvilaitė
Austėja Jaseliūnaitė
 
2
3
4
4
2016-04-27 Šiaulių regiono vaikų ir jaunimo dainavimo ir piešinių konkursas „Tau, mama“, Šiauliai
3 vieta
J. Minkevičiūtė
Augustė Andrijauskaitė II 2016-04-27 Šiaulių regiono vaikų ir jaunimo dainavimo ir piešinių konkursas „Tau, mama“, Šiauliai
2 vieta (dueto sudėtyje)
J. Juozūnienė /
V. Daknienė
Kornelija Taunytė II 2016-04-27 Šiaulių regiono vaikų ir jaunimo dainavimo ir piešinių konkursas „Tau, mama“, Šiauliai
2 vieta
V. Gurejeva /
V. Daknienė
Stela Petrulytė 4 2016-04-27 Šiaulių regiono vaikų ir jaunimo dainavimo ir piešinių konkursas „Tau, mama“, Šiauliai
2 vieta
Ž. Stanelienė /
V. Daknienė
Duetas:
Emilijus Šlymas
Kamilė Dargužaitė
 
3
3
2016-04-27 Šiaulių regiono vaikų ir jaunimo dainavimo ir piešinių konkursas „Tau, mama“, Šiauliai
1 vieta
B. Smiltinikienė
Ž. Stanelienė /
R. Daukantaitė
Salvijus Virmauskis 3 2016-04-27 Šiaulių regiono vaikų ir jaunimo dainavimo ir piešinių konkursas „Tau, mama“, Šiauliai
1 vieta
L. Narušienė
Rugilė Sabaliauskaitė 4 2016-04-23 Respublikinis vaikų ir jaunimo vokalinės muzikos konkursas „Lakštingalų slėnis 2016“, Tauragė
2 vieta
H. Mockienė
Rugilė Sabaliauskaitė 4 2016-04-16 VII tarptautinis populiarios dainos konkursas „Pavasario fiesta 2016“, Kaunas
2 vieta
H. Mockienė
Arnas Šimaitis I 2016-04-12/15 XIV tarptautinis akordeonistų-solistų konkursas „Naujene – 2016“, Daugpilis (Latvija)
3 vieta
M. Markevičienė
Ignas Bruveris II 2016-04-12/15 XIV tarptautinis akordeonistų-solistų konkursas „Naujene – 2016“, Daugpilis (Latvija)
3 vieta
M. Markevičienė
Aistė Norbutaitė III 2016-04-12/15 XIV tarptautinis akordeonistų-solistų konkursas „Naujene – 2016“, Daugpilis (Latvija)
3 vieta
M. Markevičienė
Mantas Lukauskas III 2016-04-12/15 XIV tarptautinis akordeonistų-solistų konkursas „Naujene – 2016“, Daugpilis (Latvija)
3 vieta
M. Markevičienė
Austėja Janauskytė 1 2016-04-12/15 XIV tarptautinis akordeonistų-solistų konkursas „Naujene – 2016“, Daugpilis (Latvija)
2 vieta
D. Vasauskienė
Motiejus Dudnikas 2 2016-04-12/15 XIV tarptautinis akordeonistų-solistų konkursas „Naujene – 2016“, Daugpilis (Latvija)
2 vieta
M. Markevičienė
Miglė Dambrauskaitė 4 2016-04-12/15 XIV tarptautinis akordeonistų-solistų konkursas „Naujene – 2016“, Daugpilis (Latvija)
2 vieta
M. Markevičienė
Ieva Visockytė IV 2016-04-11 Šiaulių miesto mokyklų Vokiškos dainos konkursas, Šiauliai
3 vieta
J. Juozūnienė /
I. Tautkuvienė
I. Rimšienė
Rūta Budreckaitė II 2016-04-11 Šiaulių miesto mokyklų Vokiškos dainos konkursas, Šiauliai
2 vieta
V. Gurejeva
I. Rimšienė
Augustė Andrijauskaitė II 2016-04-11 Šiaulių miesto mokyklų Vokiškos dainos konkursas, Šiauliai
1 vieta
J. Juozūnienė /
I. Tautkuvienė
I. Rimšienė
Augustė Andrijauskaitė II 2016-04-08 III respublikinė mokinių konferencija „Šiuolaikinis mokinys šiandieninėje mokykloje“, Šiauliai
3 vieta
A. Vaičiūnienė
Komanda:
Erikas Sabaliauskas
Nedas Čeponis
Motiejus Dudnikas
Ula Klingaitė
 
2
2
2
3
2016-04-05 Šiaulių miesto mokyklų žaidynių 2005 m. gimimo ir jaunesnių mokinių šaškių varžybos, Šiauliai
3 vieta
R. Gudmonienė
V. Šuipienė
Rugilė Sabaliauskaitė 4 2016-04-03 IV tarptautinis vaikų ir jaunimo nacionalinės dainos konkursas „Garsų paletė“, Klaipėda
2 vieta
H. Mockienė
Lukrecija Bružaitė 2 2016-04-02 respublikinis edukacinis konkursas „Olympis 2016 – pavasario sesija“ 1 laipsnio diplomas ir medalis (pasaulio pažinimas) R.Gudmonienė
Austėja Jaseliūnaitė 4 2016-04-02 respublikinis edukacinis konkursas „Olympis 2016 – pavasario sesija“ 1 laipsnio diplomas ir medalis (pasaulio pažinimas) A.Mockuvienė
Ugnė Balsytė 2 2016-04-02 respublikinis edukacinis konkursas „Olympis 2016 – pavasario sesija“ 1 laipsnio diplomas ir medalis (matematika) R.Gudmonienė
Gabriele Jasiūnaitė 2 2016-04-02 respublikinis edukacinis konkursas „Olympis 2016 – pavasario sesija“ 1 laipsnio diplomas ir medalis (anglų k.) A.Mockuvienė
Austėja Jaseliūnaitė 4 2016-04-02 respublikinis edukacinis konkursas „Olympis 2016 – pavasario sesija“ 1 laipsnio diplomas ir medalis (anglų k.) A.Mockuvienė
Austėja Venckutė 4 2016-04-01/03 XXVII tarptautinis konkursas „Trumpet talents Tallin“, Talinas (Estija)
2 vieta
Z. Drakšas /
K. Butrimavičienė
Justas Drakšas 3 2016-04-01/03 XXVII tarptautinis konkursas „Trumpet talents Tallin“, Talinas (Estija)
1 vieta
Z. Drakšas /
K. Butrimavičienė
Miglė Dambrauskaitė 4 2016-03-23/24 Lietuvos nacionalinis akordeonistų konkursas, Klaipėda
Diplomas, A-3 kategorija
M. Markevičienė
Mantas Lukauskas III 2016-03-23/24 Lietuvos nacionalinis akordeonistų konkursas, Klaipėda
3 vieta, A-6 kategorija
M. Markevičienė
Austėja Janauskytė 2 2016-03-23/24 Lietuvos nacionalinis akordeonistų konkursas, Klaipėda
2 vieta, A-1 kategorija
D. Vasauskienė
Kvintetas:
Mantas Lukauskas
Aistė Norbutaitė
Vaida Baikauskytė
Dovydas Alejūnas
Rugilė Kudulytė
 
III
III
III
IV
III
2016-03-23/24 Lietuvos nacionalinis akordeonistų konkursas, Klaipėda
1 vieta, B-3 kategorija
M. Markevičienė
Miglė Puidokaitė I 2016-03-21 Šalies moksleivių plakatų konkursas „Vanduo: vartok ir saugok!“, I etapas, Šiauliai
2 vieta
J. Šaltė
Karina Karpinaitė 1 2016-03-17 Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra“, Šiauliai
9 vieta (Šiaulių miestas)
L. Škėlienė
Austėja Janauskytė 1 2016-03-17 Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra“, Šiauliai
2 vieta (Šiaulių miestas)
L. Škėlienė
Rasa Maižvilaitė 4 2016-03-17 Šiaulių miesto pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkursas „Margas mano pasaulis“, Šiauliai
1 vieta
A. Mockuvienė
Kanklininkių ansamblis:
Rūta Budreckaitė
Greta Gelžinytė
Odeta Šidlauskaitė
Giedrė Tautkutė
Laura Žalytė
Roberta Petraitytė
Arvilė Vaitkevičiūtė
 
II
III
III
IV
IV
IV
IV
2016-03-09 V respublikinis ansamblinio muzikavimo konkursas „Lietuva, aš už muziką“, Panevėžys
1 vieta
R. Vaišnorienė
Rūta Budreckaitė II 2016-03-05 IV respublikinis antrojo instrumento (fortepijono) mokinių konkursas, Kaunas
Diplomas
I. Tautkuvienė
Rugilė Sabaliauskaitė 4 2016-03-05 IV respublikinis antrojo instrumento (fortepijono) mokinių konkursas, Kaunas
Diplomas
I. Tautkuvienė
Augustė Andrijauskaitė II 2016-03-05 IV respublikinis antrojo instrumento (fortepijono) mokinių konkursas, Kaunas
2 vieta
I. Brūzgienė
Justas Drakšas 3 2016-03-05 III tarptautinis instrumentinės muzikos konkursas „Muzikinė mažųjų mozaika 2016“, Alytus
Grand Prix
Z. Drakšas /
K. Butrimavičienė
Darius Varanavičius III 2016-03-02 Jaunųjų rašytojų konkursas „Pilietis – kas?“, Šiauliai
2 vieta
V. Šilerienė
Kornelija Taunytė II 2016-02-26 Respublikinis jaunųjų dainininkų konkursas, Klaipėda
Diplomas
V. Gurejeva /
K. Butrimavičienė
Mindaugas Avižienis III 2016-02-26 Respublikinis jaunųjų dainininkų konkursas, Klaipėda
Diplomas
B. Smiltinikienė /
K. Butrimavičienė
Ignas Bruveris II 2016-02-24/28 I tarptautinis akordeonistų bajanistų konkursas „Moj siabra – bajan“, Gomelis (Baltarusija)
3 vieta
M. Markevičienė
Aurėja Atstopaitė 2 2016-02-15 Respublikinis iliustruotų pasakų kūrimo konkursas „Žiemos stebuklai“, Verbūnai
2 vieta
J. Šaltė,
R. Gudmonienė
Arvilė Vaitkevičiūtė IV 2016-02-12/14 Nacionalinis Balio Dvariono stygininkų konkursas, Kaunas
Diplomas
R. Marozienė /
D. Šulcaitė
Gabija Roduner 4 2016-02-12/14 Nacionalinis Balio Dvariono pianistų konkursas, Kaunas
Diplomas
L. Mameniškytė
Ramunė Vaicekauskaitė 4 2016-02-03 Šiaulių miesto pradinių klasių dailės olimpiada, Šiauliai
2 vieta
J. Šaltė
Ugnė Džiovelytė 4 2016-02-03 II respublikinis konkursas „Šiaurės Lietuvos kompozitorių dovana lietuvių liaudies instrumentams“, Šiauliai
2 vieta
A. Bernotas /
L. Filimonenko
Ema Stasaitytė 1 2016-02-03 II respublikinis konkursas „Šiaurės Lietuvos kompozitorių dovana lietuvių liaudies instrumentams“, Šiauliai
2 vieta
L. Andriuškienė /
L. Filimonenko
Austėja Butkutė 3 2016-02-03 II respublikinis konkursas „Šiaurės Lietuvos kompozitorių dovana lietuvių liaudies instrumentams“, Šiauliai
2 vieta
L. Andriuškienė /
L. Filimonenko
Odeta Šidlauskaitė III 2016-02-03 II respublikinis konkursas „Šiaurės Lietuvos kompozitorių dovana lietuvių liaudies instrumentams“, Šiauliai
2 vieta
R. Vaišnorienė /
D. Šulcaitė
Gustė Grotuzaitė 2 2016-02-03 II respublikinis konkursas „Šiaurės Lietuvos kompozitorių dovana lietuvių liaudies instrumentams“, Šiauliai
2 vieta
A. Bernotas /
L. Filimonenko
Oksana Zukaite Davies 2 2016-02-03 II respublikinis konkursas „Šiaurės Lietuvos kompozitorių dovana lietuvių liaudies instrumentams“, Šiauliai
1 vieta
L. Andriuškienė /
L. Filimonenko
Roberta Petraitytė IV 2016-02-03 II respublikinis konkursas „Šiaurės Lietuvos kompozitorių dovana lietuvių liaudies instrumentams“, Šiauliai
1 vieta
R. Vaišnorienė /
D. Šulcaitė
Arvilė Vaitkevičiūtė IV 2016-02-03 II respublikinis konkursas „Šiaurės Lietuvos kompozitorių dovana lietuvių liaudies instrumentams“, Šiauliai
1 vieta
R. Marozienė /
D. Šulcaitė
Augustė Andrijauskaitė II 2016-01-30 TV konkurso „Dainų dainelė“ III etapas, Šiauliai
Laureatė
J. Juozūnienė /
I. Tautkuvienė
Vokalinis ansamblis III–IV 2016-01-30 TV konkurso „Dainų dainelė“ III etapas, Šiauliai
Laureatai
J. Juozūnienė /
I. Tautkuvienė
Albertas Skurvydas
Ernestas Petraitis
Dovydas Alejūnas
III
IV
IV
2016-01-27 Respublikinis IT ir anglų kalbos konkursas „Žinių erdvės“, Šiauliai
1 vieta
R. Jonaitienė
Z. Gramailienė
Rugilė Sabaliauskaitė 4 2016-01-16 X tarptautinis populiarios dainos festivalis „Baltumo šventė 2016“, Kaunas
Diplomas
H. Mockienė
Arvilė Vaitkevičiūtė IV 2016-01-13 Nacionalinio Balio Dvariono stygininkų konkurso regioninis turas, Šiauliai
Laureatė
R. Marozienė /
D. Šulcaitė
Rugilė Sabaliauskaitė 4 2015-12-19 Baltijos šalių vaikų ir jaunimo populiariosios muzikos atlikėjų konkursas „Dainuok, žiemužėle 2015“, Šiauliai
2 vieta
H. Mockienė /
K. Juciūtė
Rugilė Sabaliauskaitė
Ugnė Džiovelytė (pritarė lamzdeliu)
4 2015-12-11 tarptautinis mokinių vokalinės sakralinės muzikos festivalis-konkursas „Skriski, giesmele“, Šaukėnai (Kelmės r.)
2 vieta
H. Mockienė /
K. Juciūtė
Rimantė Korsakaitė 2 2015-12-10 V respublikinis meninės raiškos mokinių konkursas „Iš močiutės skrynios“, Panevėžys
Laureato diplomas
J. Šaltė
Erikas Sabaliauskas 2 2015-12-10 V respublikinis meninės raiškos mokinių konkursas „Iš močiutės skrynios“, Panevėžys
Laureato diplomas
J. Šaltė
Augustė Andrijauskaitė II 2015-11-18 Respublikinis jaunųjų choro dirigentų konkursas, skirtas J. Karoso 125-osioms gimimo metinėms paminėti, Šiauliai
Diplomas
J. Juozūnienė /
S. Vaičiulionis
V. Daknienė
Laima Elinskytė II 2015-11-18 Respublikinis jaunųjų choro dirigentų konkursas, skirtas J. Karoso 125-osioms gimimo metinėms paminėti, Šiauliai
Diplomas
R. Ragauskaitė /
V. Daknienė
Augustė Andrijauskaitė II 2015-11-06 Mėgėjų meno festivalis „Rudens mozaika“ (solistų vakaras-varžytuvės), Šiauliai
Laureatė
J. Juozūnienė /
I. Tautkuvienė
Gabija Šustauskaitė III 2015-11-05 III tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas „Kaunas sonorum“, Kaunas
Diplomas
B. Smiltinikienė /
I. Tautkuvienė
Austėja Venckutė 4 2015-11-04 III tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas „Kaunas sonorum“, Kaunas
Diplomas
Z. Drakšas /
K. Juciūtė
Justas Drakšas 3 2015-11-04 III tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas „Kaunas sonorum“, Kaunas
2 vieta
Z. Drakšas /
K. Juciūtė
Justas Drakšas 3 2015-10-24 V lietuviškos muzikos festivalis-konkursas „Atlėk, sakale“, Alytus
1 vieta
Z. Drakšas /
K. Juciūtė
Austėja Venckutė 4 2015-10-24 V lietuviškos muzikos festivalis-konkursas „Atlėk, sakale“, Alytus
1 vieta
Z. Drakšas /
K. Juciūtė
Miglė Dambrauskaitė 4 2015-10-22/23 33-asis tarptautinis festivalis-konkursas „Pärnu acordionummussika“ (Estija)
Grand prix (solo)
2 vieta (dueto sudėtyje)
M. Markevičienė
Mantas Lukauskas III 2015-10-22/23 33-asis tarptautinis festivalis-konkursas „Pärnu acordionummussika“ (Estija)
Grand prix (solo)
1 vieta (dueto sudėtyje)
M. Markevičienė
Romena Mikalkėnaitė I 2015-10-22/23 33-asis tarptautinis festivalis-konkursas „Pärnu acordionummussika“ (Estija)
3 vieta
D. Vasauskienė
Rugilė Kudulytė
Kornelija Goštautaitė
III
IV
2015-10-22/23 33-asis tarptautinis festivalis-konkursas „Pärnu acordionummussika“ (Estija)
2 vieta (duetas)
M. Markevičienė
Ignas Bruveris II 2015-10-22/23 33-asis tarptautinis festivalis-konkursas „Pärnu acordionummussika“ (Estija)
2 vieta
M. Markevičienė
Leonardas Dainius I 2015-10-22/23 33-asis tarptautinis festivalis-konkursas „Pärnu acordionummussika“ (Estija)
2 vieta
J. Markevičius
Aistė Norbutaitė III 2015-10-22/23 33-asis tarptautinis festivalis-konkursas „Pärnu acordionummussika“ (Estija)
1 vieta
M. Markevičienė
Ignas Bruveris II 2015-09-23/10-01 Tarptautinis akordeonistų konkursas „Città di Lanciano“ (Italija)
3 vieta
M. Markevičienė
Miglė Dambrauskaitė 4 2015-09-23/10-01 Tarptautinis akordeonistų konkursas „Città di Lanciano“ (Italija)
2 vieta (solo)
Diplomas (duetas)
M. Markevičienė
Mantas Lukauskas III 2015-09-23/10-01 Tarptautinis akordeonistų konkursas „Città di Lanciano“ (Italija)
2 vieta
M. Markevičienė

Komentavimo galimybė išjungta.