2012–2013 mokslo metai

Nr. Mokinio vardas pavardė Klasė Pasiekimai Mokytojas
1. Eglė Bartkevičiūtė 10 Tarptautinis akordeonistų konkursas „Akordeonų regata“ (Talinas, Estija),
2 vieta

Tarptautinis konkursas „Citta di Lanciano“ (Italija): Variete muzikos kategorija, 1 vieta Klasikinės muzikos kategorija, Grand PrixXXX tarptautinio festivalio „Pärnu akordionimuusika“ konkursas (Estija), Grand Prix

IX tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Linksmasis akordeonas“, Šiauliai
Grand prix

Tarptautinis akordeonistų konkursas „Pržemysl – 2012“, Lenkija
1 vieta

X respublikinis akordeonistų konkursas „Vilnius 2013“, Vilnius
1 vieta

Tarptautinis akordeonistų konkursas „Vilnius 2013“, Vilnius
2 vieta

M.Markevičienė
2. Austėja Adomaitytė 10 Tarptautinis akordeonistų konkursas „Akordeonų regata“ (Talinas, Estija),
3 vieta

Tarptautinis konkursas „Citta di Lanciano“ (Italija), 3 vieta
XXX tarptautinio festivalio „Pärnu akordionimuusika“ konkursas (Estija), 2 vietaXXX tarptautinio festivalio „Pärnu akordionimuusika“ konkursas (Estija),
2 vieta

IX tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Linksmasis akordeonas“, Šiauliai
2 vieta

XII tarptautinis festivalis-konkursas „Limbaži 2013“, Latvija
3 vieta

X respublikinis akordeonistų konkursas „Vilnius 2013“, Vilnius
diplomas

Tarptautinis konkursas „Valtidone – 2013“, Italija
3 vieta

M.Markevičienė
3. Kornelija Goštautaitė 9 Tarptautinis konkursas „Citta di Lanciano“ (Italija), 3 vietaIX tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Linksmasis akordeonas“, Šiauliai
2 vieta

X respublikinis akordeonistų konkursas „Vilnius 2013“, Vilnius
3 vieta

M.Markevičienė
4. Tautvydas Malūkas 11 Tarptautinis konkursas „Citta di Lanciano“ (Italija),
3 vietaIX tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Linksmasis akordeonas“, Šiauliai
2 vieta

X respublikinis akordeonistų konkursas „Vilnius 2013“, Vilnius
3 vieta

M.Markevičienė
5. Lukrecija Klovaitė 9 XXX tarptautinio festivalio „Pärnu akordionimuusika“ konkursas (Estija)
3 vieta

IX tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Linksmasis akordeonas“, Šiauliai
3 vieta

Tarptautinis konkursas „Valtidone – 2013“, Italija
3 vieta

J.Markevičius
6. Lukas Vaičius 10 XXX tarptautinio festivalio „Pärnu akordionimuusika“ konkursas (Estija)
3 vietaIX tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Linksmasis akordeonas“, Šiauliai
3 vieta

X respublikinis akordeonistų konkursas „Vilnius 2013“, Vilnius
3 vieta

Tarptautinis akordeonistų konkursas „Vilnius 2013“, Vilnius
Diplomas

J.Markevičius
7. Austėja Adomaitytė
Eglė Bartkevičiūtė
Tautvydas Malūkas
Kristina Šemetaitė
10
10
11
11
XXX tarptautinio festivalio „Pärnu akordionimuusika“ konkursas (Estija), Ansamblių kategorija – Grand PrixX respublikinis akordeonistų konkursas „Vilnius 2013“, Vilnius
Diplomai

Tarptautinis akordeonistų konkursas „Vilnius 2013“, Vilnius
2 vieta

M.Markevičienė
8. Fausta Vaitekutytė 1 Piešinių konkursas „Piešiu teismą ir teisėją“, Dailės darbas – tarp 40 geriausiųjų A.Lučinskienė
9. Ieva Samaitytė 11 Festivalis-varžytuvės „Rudens mozaika“
Tarp šauniausiųjųI vaikų ir moksleivių respublikinis dainavimo konkursas, skirtas Algimanto Raudonikio kūrybai, Joniškis – laureatė

Respublikinis jaunųjų dainininkų konkursas, skirtas Klaipėdos
Stasio Šimkaus konservatorijos įkūrimo 90-mečiui, Klaipėda –
diplomas

Respublikinis dainininkų konkursas „Garsų sūkury“, Ukmergė
2 vieta

H.Mockienė
10. Kristina Čeidaitė 11 I tarptautinis M.K.Oginskio kamerinės muzikos atlikėjų festivalis-konkursas „M.K.Oginskio kūrybos perlai“, Rietavas
3 vieta
B.Smitinikienė
11. Severija Tankūnaitė 11 I tarptautinis M.K.Oginskio kamerinės muzikos atlikėjų festivalis-konkursas „M.K.Oginskio kūrybos perlai“, Rietavas
Specialus prizasRespublikinis jaunųjų dainininkų konkursas, skirtas Klaipėdos
Stasio Šimkaus konservatorijos įkūrimo 90-mečiui, Klaipėda – padėkos raštas už geriausią originalaus kūrinio atlikimą
B.Smitinikienė
12. Viktorija Kriaučiūnaitė 12 IV mėgėjiškų filmų festivalis AŠ=TU, Radviliškis
1 vieta

Šiaulių moksleivių namų instrumentinės muzikos konkursas-šventė „Aš ir muzika“
Nominacija „Už originalumą“

13. Karolina Gvaizdikaitė
Radvilė Bronušaitė
12
12
Moksleivių muzikos ir audiovizualinio meno festivalis-konkursas „Lietuvių liaudies dainos vizualizacija“, Šiauliai
Nominacija „Žiūrovų simpatijos”
M.Būda
14. Justina Leinartaitė 10 Jaunųjų choro dirigentų konkursas, Panevėžys
3 vieta
J.Juozūnienė
15. Tomas Vavilovas 12 Jaunųjų choro dirigentų konkursas, Panevėžys
2 vieta
I.Motekaitienė
16. Jorūnė Valčiukaitė 12 Respublikinis mokinių kūrybos konkursas – projektas „KALĖDINĖ MINIATŪRA ir ne tik..“
2 vieta
N.Statulevičienė
17. Liveta Pociutė
Paulius Klangauskas
(duetas)
12
10
I vaikų ir moksleivių respublikinis dainavimo konkursas, skirtas Algimanto Raudonikio kūrybai, Joniškis – laureatai R.Narkus
18. Gintarė Kaminskaitė 12 IX respublikinis styginių instrumentų jaunųjų atlikėjų žiemos konkursas – festivalis „Trakai 2013“ – 2 vieta I.Butkutė
Šiaulių miesto 9-12 klasių mokinių Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada –
1 vietaŠiaulių regiono raštingumo konkursas –
2 vieta
V.Tamoševičius
19. Gabrielė Zaneuskaitė 12 IX respublikinis styginių instrumentų jaunųjų atlikėjų žiemos konkursas – festivalis „Trakai 2013“ – 3 vieta M.Minčiūnienė
20. Dovilė Budginaitė
Jorūnė Valčiukaitė
12 Šiaulių apskrities mokinių piešinių paroda „Angelai – Viešpaties pasiuntiniai“ – prizinės vietos R.Damskis (grafika)
21. Jokūbas Savickas
Evaldas Navickas
10 Šiaulių apskrities mokinių piešinių paroda „Angelai – Viešpaties pasiuntiniai“ – prizinės vietos L.Narušienė
22. Gabija Venskutė 11 Šiaulių apskrities mokinių piešinių paroda „Angelai – Viešpaties pasiuntiniai“ – prizinė vieta N.Statulevičienė
23. Monika Šveikauskaitė 12 Žiūrovų prizas R.Damskis (grafika)
24. Nedas Juras
Jorūnė Valčiukaitė
Gabija Venskutė
12
12
11
Žiūrovų prizas L.Narušienė (rūbų dizainas)
25. Jokūbas Savickas 10 Žiūrovų prizas N.Statulevičienė (kompozicija)
26. Greta Jančytė 11 Žiūrovų prizas N.Statulevičienė (piešimas)
27. Roberta Petraitytė 9 XI respublikinis Jono Švedo liaudies instrumentų atlikėjų konkursas, Vilnius
2 vieta
R.Vaišnorienė
28. Kristina Alejūnaitė 11 XI respublikinis Jono Švedo liaudies instrumentų atlikėjų konkursas, Vilnius
2 vieta
Specialus prizas už geriausiai atliktą klasikinio stiliaus kūrinįIV tarptautinis Jono Švedo liaudies instrumentų atlikėjų konkursas, Vilnius
Laureato diplomas
R.Marozienė
29. Darius Virbickas 12 XI respublikinis Jono Švedo liaudies instrumentų atlikėjų konkursas, Vilnius
2 vieta
A.Bernotas
30. Arvilė Vaitkevičiūtė 11 XI respublikinis Jono Švedo liaudies instrumentų atlikėjų konkursas, Vilnius
Laureato diplomas
R.Marozienė
31. Vytautė Miestauskaitė 10 Respublikinis jaunųjų dainininkų konkursas, skirtas Klaipėdos
Stasio Šimkaus konservatorijos įkūrimo 90-mečiui, Klaipėda –
3 vieta
R.Narkus
32. Medeinė Mickevičiūtė 10 IV tarptautinis Sauliaus Sondeckio jaunųjų smuikininkų, violončelininkų ir pianistų konkursas, Šiauliai –
2 vieta

XI Respublikinis jaunųjų pianistų konkursas, Klaipėda –
3 vieta, specialus prizas už geriausią etiudo atlikimą

IV tarptautinis Sauliaus Sondeckio jaunųjų smuikininkų, violončelininkų ir pianistų konkursas, Šiauliai
2 vieta

M.Kaubrienė
Vertimų projektas „Tavo žvilgsnis“,
diplomas
I.Rimšienė
33. Indrė Venslovaitė 11 VI Žemaitijos krašto vaikų ir moksleivių dainų konkursas „Skambioji daina“‎, Plungė –
1 vieta
J.Juozūnienė
34. Enrika Pupliauskaitė
Ingrida Pužauskaitė
(duetas)
12 VI Žemaitijos krašto vaikų ir moksleivių dainų konkursas „Skambioji daina“‎, Plungė – 1 vieta,
Grand Prix

Šiaulių regiono vaikų ir jaunimo dainos konkursas „Tau, mama“, Šiauliai
1 vieta

J.Juozūnienė
35. Justina Leinartaitė
Toma Pargaliauskaitė
(duetas)
10
12
Šiaulių regiono vaikų ir jaunimo dainos konkursas „Tau, mama“, Šiauliai
3 vieta
J.Juozūnienė
36. Gabija Roduner 1 Šiaulių regiono vaikų ir jaunimo dainos konkursas „Tau, mama“, Šiauliai
3 vieta
H.Mockienė
37. Auksė Paškevičiūtė 12 II respublikinis Jaunųjų choro dirigentų ir vokalinių ansamblių konkursas, Vilnius
3 vieta
R.Ragauskaitė
38. Auksė Šarauskaitė 1 Miesto vaikų kūrybos projekto „Mažieji menininkai“ mokinių piešinių paroda-konkursas „Pasakėlė mano delne“, Šiauliai
Laureatė
A.Lučinskienė
39. Kristina Alejūnaitė
Darius Virbickas
11
12
III tarptautinis Prano Stepulio kamerinių liaudies instrumentinės muzikos ansamblių konkursas, Šiauliai
1 vieta
R.Vaišnorienė
40. Žilvinas Alejūnas
Robertas Bronušas
Darius Virbickas
11
12
12
III tarptautinis Prano Stepulio kamerinių liaudies instrumentinės muzikos ansamblių konkursas, Šiauliai
2 vieta
A.Bernotas
41. Aistė Griciūtė 11 1-asis Rimkevičiaus tarptautinis Jurgio gitaristų konkursas, Šiauliai
3 vieta
M.Būda
42. Matas Ričkus 10 12-asis tarptautinis vaikų ir jaunimo džiazo muzikos festivalis-konkursas, Panevėžys
3 vieta
K.Radavičius
43. Austėja Venckutė 1 Tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas „Mažieji talentai“, Utena
Diplomas
Z.Drakšas
44. Greta Karnatkaitė
Greta Muradovaitė
Karolina Gvaizdikaitė
12 Vertimų projektas „Tavo žvilgsnis“,
Diplomai
V.Einorienė
45. Mantas Lukauskas 9 2013-07-20 Tarptautinis akordeonistų konkursas „Akordeonų regata“ (Talinas, Estija),
2 vieta
M. Markevičienė

 

Komentavimo galimybė išjungta.