Nr. | Mokinio vardas pavardė | Klasė | Pasiekimai | Mokytojas |
1. | Austėja Adomaitytė | 9 | Tarptautinis konkursas „Moi siabra bajan“, Baltarusija diplomas |
M.Markevičienė |
2. | Kristina Alejūnaitė | 10 | Šiaulių krašto jaunųjų atlikėjų konkursas „Šiaurės Lietuvos kompozitorių dovana lietuvių liaudies instrumentams“ 1 vieta |
R.Vaišnorienė |
3. | Rūta Arlauskaitė | 11 | Mokinių kūrinių paroda – konkursas „Kalėdinė miniatiūra ir ne tik…“, Šiauliai laureatė |
A.Lučinskienė |
4. | Eglė Bartkevičiūtė | 9 | XVII tarptautinis akordeonistų konkursas „Sanok-2012“, Lenkija 1 vieta |
M.Markevičienė |
Tarptautinis X jaunųjų akordeonistų konkursas „Ascoltate 2012“, Kaunas Solistų kategorija, Grand prix Ansamblių kategorija, Grand Prix |
||||
Tarptautinis konkursas „Moi siabra bajan“, Baltarusija Grand Prix |
||||
Tarptautinis konkursas „Citta di Lanciano“, Italija Klasikinės muzikos kategorija, 1 vieta Lengvosios muzikos kategorija, 1 vieta |
||||
VIII tarptautinis konkursas „Kubok belogorja“, Rusija 1 vieta |
||||
XXIX festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“, Estija 1 vieta Ansamblių kategorija (duetas), 1 vieta |
||||
UNESCO Šiaulių klubo jaunojo menininko nominacija ir piniginė premija | ||||
5. | Eglė Bartkevičiūtė Simona Griguolaitė Tautvydas Malūkas Tadas Motiečius |
9 12 10 12 |
XXIX festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“, Estija Ansamblių kategorija, 1 vieta |
J.Markevičius |
6. | Laura Bielskytė | 12 | Tarptautinis jaunųjų choro dirigentų konkursas, Klaipėda 3 vieta |
S.Žukienė |
7. | Inesa Brazytė | 12 | Moksleivių ir vaikų televizijos konkursas „Dainų dainelė“, Vilnius laureatė |
H.Mockienė |
II Tarptautinis jaunimo muzikos festivalis – konkursas „Su muzika per Europą“, Vilnius 2 vieta |
||||
8. | Kristina Čeidaitė | 10 | Užsienio k. vertimų konkursas „Tavo žvilgsnis“, anglų k. diplomas |
V.Einorienė |
9. | Agnius Daubaris | 12 | Šiaulių krašto jaunųjų atlikėjų konkursas „Šiaurės Lietuvos kompozitorių dovana lietuvių liaudies instrumentams“, Šiauliai laureatas |
A.Bernotas |
10. | Marija Ivaškevičiūtė | 12 | A.Rubinšteino Jaunųjų atlikėjų – pianistų konkursas, Paryžius 3 vieta |
L.Mameniškytė |
11. | Deividas Jocius | 12 | Pasaulio taurė „Coupe Mondiale – 64“, Kinija 6 vieta |
D.Vasauskienė |
XXIX festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“, Estija 1 vieta |
||||
Telšių jaunųjų talentų konkursas, nugalėtojas |
||||
12. | Ina Kovaliova | 11 | Užsienio k. vertimų konkursas „Tavo žvilgsnis“, rusų k. diplomas |
Z.Šeputienė |
13. | Gabrielė Kučinskaitė | 12 | Vokiečių k. konkursas, Šiauliai 1 vieta |
I.Rimšienė |
14. | Greta Lazauskaitė | 12 | Tarptautinis jaunųjų choro dirigentų konkursas, Klaipėda 3 vieta |
R.Ragauskaitė |
15. | Tautvydas Malūkas | 10 | Telšių jaunųjų talentų konkursas, finalininkas |
M.Markevičienė |
16. | Medeinė Mickevičiūtė | 9 | A.Rubinšteino Jaunųjų atlikėjų – pianistų konkursas, Paryžius 2 vieta |
M.Kaubrienė |
XVII B.Dvarionio nacionalinis pianistų ir stygininkų konkursas, Vilnius diplomas |
||||
17. | Tadas Motiečius | 12 | Skatinamoji Maximos stipendija | M.Markevičienė |
Pasaulio taurė „Coupe Mondiale – 64“, Kinija 7 vieta |
||||
18. | Viktorija Stonytė Radvilė Bronušaitė Laura Krušinskytė Viktorija Kriaučiūnaitė Deividas Jocius |
11 11 11 10 12 |
Teisinių žinių konkursas „Temidė“, Šiauliai pagrindinis prizas |
D.Marcišauskienė |
19. | Viktorija Radeckytė | 12 | Užsienio k. vertimų konkursas „Tavo žvilgsnis“, anglų k. diplomas |
Z.Gramailienė |
20. | Jurgita Valčikaitė | 12 | Šiaulių krašto jaunųjų atlikėjų konkursas „Šiaurės Lietuvos kompozitorių dovana lietuvių liaudies instrumentams“ 1 vieta |
R.Vaišnorienė |
21. | Tomas Vavilovas | 11 | Tarptautinis jaunųjų choro dirigentų konkursas, Klaipėda 2 vieta |
S.Žukienė |
22. | Gabrielė Zaneuskaitė | 11 | II respublikinis J.Urbos stygininkų konkursas, Vilnius laureatė |
M.Minčiūnienė |
23. | Akordeonistų orkestras | 9-12 | XXIX festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“, Estija 1 vieta |
M.Markevičienė |
24. | Liaudies instrumentų orkestras | 10-12 | Respublikinis K.Biliūno tautinių instrumentų ansamblių ir orkestrų festivalis – konkursas, Klaipėda laureatas |
R.Vaišnorienė |
25. | Pučiamųjų orkestras ir Gabrielė Kučinskaitė |
9-12 12 |
Festivalis – varžytuvės „Rudens mozaika“, Šiauliai nominacija |
E.Jankauskas B.Smiltinikienė |
PAMOKŲ LAIKAS
1 pamoka 08.00–08.45
2 pamoka 08.55–09.40
3 pamoka 09.50–10.35
4 pamoka 10.45–11.30Ilgoji pertrauka 11.30–12.00
5 pamoka 12.00–12.45
6 pamoka 12.55–13.40
7 pamoka 13.50–14.35
8 pamoka 14.45–15.30
9 pamoka 15.40–16.25
10 pamoka 16.35–17.20-
Archyvas