Nr. | Mokinio vardas pavardė | Klasė | Pasiekimai | Mokytojas |
1. | Eglė Alejūnaitė | 11 | X J.Švedo liaudies instrumentų konkursas, Vilnius 2 vieta |
R.Vaišnorienė |
2. | Džestina Baristaitė | 11 | Vertimų konkursas „Tavo žvilgsnis“ diplomas | V.Einorienė |
3. | Irma Bieliūnaitė | 12 | Jaunųjų dainininkų konkursas, Šiauliai, diplomas |
B.Smiltinikienė |
4. | Inesa Brazytė | 11 | Tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas „Kaunas Sonorum 2011“, Kaunas 2 vieta |
H.Mockienė |
I Tarptautinis jaunimo muzikos festivalis – konkursas „Su muzika per Europą“, Vilnius 3 vieta |
||||
Jaunųjų dainininkų konkursas, Šiauliai, 1 vieta |
||||
5. | Marija Ivaškevičiūtė | 11 | Jaunųjų pianistų konkursas, skirtas F.Listo 200 g. m., Klaipėda Grand prix prizai už geriausią klasikinės sonatos, F.Listo kūrinio atlikimą |
L.Mameniškytė |
6. | Monika Jankūnaitė | 11 | Moksleivių menų projektas – konkursas „Knyga“, Klaipėda diplomas |
N.Statulevičienė |
7. | Karolina Janušaitė | 11 | Vertimų konkursas „Tavo žvilgsnis“ diplomas |
V.Einorienė |
8. | Deividas Jocius | 11 | Tarptautinis festivalis-konkursas „Linksmasis akordeonas“, Šiauliai 1 vieta |
D.Vasauskienė |
Tarptautinis akordeonistų konkursas „Vilnius 2011“, Vilnius 2 vieta 3 vieta |
||||
9. | Gabrielė Kučinskaitė | 11 | Vokiečių kultūros dienos 2011, Klaipėda padėka |
I.Rimšienė |
10. | Tautvydas Malūkas | 9 | Tarptautinis akordeonistų konkursas „Vilnius 2011“, Vilnius diplomas |
M.Markevičienė |
11. | Tadas Motiečius | 11 | Pasaulio taurė „Coupe Mondiale-63“, Kroatija 9 vieta |
M.Markevičienė |
XXVIII festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“, Estija Grand Prix |
||||
II atviras Minsko akordeonistų konkursas „Pavasario pabiručiai“, Minskas 1 vieta |
||||
Tarptautinis akordeonistų konkursas „Vilnius 2011“, Vilnius 1 vieta |
||||
Jaunojo talento stipendija Maxima | ||||
Jaunųjų meno ir kultūros kūrėjų premija | ||||
I respublikinis bendro fortepijono jaunųjų atlikėjų konkursas „Piano-Forte“, Vilnius diplomas |
||||
12. | Valda Mėlinytė | 12 | X J.Švedo liaudies instrumentų konkursas, Vilnius 1 vieta |
R.Vaišnorienė |
13. | Jovita Pociutė | 12 | Tarptautinis festivalis-konkursas „Linksmasis akordeonas“, Šiauliai 2 vieta |
M.Markevičienė |
14. | Audra Radeckytė | 12 | XIX J.Pakalnio jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais ir mušamaisiais muzikos instrumentais konkursas, Kaunas 3 vieta |
J.Jonaitis |
15. | Viktorija Radeckytė | 11 | XIX J.Pakalnio jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais ir mušamaisiais muzikos instrumentais konkursas, Kaunas diplomas |
A.Jankevičius |
16. | Dovilė Stančiukaitė | 10 | Moksleivių menų projektas – konkursas „Knyga“, Klaipėda diplomas |
N.Statulevičienė |
17. | Nikodemas Vaineikis | 12 | X J.Švedo liaudies instrumentų konkursas, Vilnius 2 vieta |
A.Bernotas |
18. | Jurgita Valčikaitė | 11 | X tarptautinis J.Švedo liaudies instrumentų konkursas, Vilnius 3 vieta |
R.Vaišnorienė |
19. | Brigita Dambrauskaitė Laura Daujotaitė Julija Milerytė Edita Petkevičiūtė Jovita Pociutė Gintarė Varanavičiūtė |
11 11 11 11 12 11 |
XXVIII festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“, Estija Ansamblių kategorija 1 vieta |
J.Markevičius |
Tarptautinis festivalis-konkursas „Linksmasis akordeonas“, Šiauliai 1 vieta |
||||
Tarptautinis akordeonistų konkursas „Vilnius 2011“, Vilnius diplomas |
||||
20. | Marija Ivaškevičiūtė Deividas Jocius Dovydas Saparis |
11 11 11 |
XXVIII festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“, Estija ansamblių kategorija 1 vieta |
D.Vasauskienė |
21. | Merginų ansamblis | Respublikinis kamerinių ansamblių konkursas „Lietuva, aš už muziką”. Panevėžys Diplomas |
N.Vaičiulienė | |
22. | Marija Ivaškevičiūtė Gabrielė Zaneuskaitė |
11 10 |
III tarptautinis kamerinių ansamblių konkursas „Fiori musicale“, Šiauliai diplomas |
L.Mameniškytė M.Minčiūnienė |
Respublikinis kamerinių ansamblių konkursas „Lietuva, aš už muziką“, Panevėžys 3 vieta |
||||
23. | Viktorija Stonytė Gabrielė Kučinskaitė Gabrielė Zaneuskaitė Odeta Kryževičiūtė |
10 11 10 10 |
Vokiečių k. popietė – konkursas “Kulturelle Reise durch Deutschland“, Šiauliai 1 vieta |
I.Rimšienė |
24. | Bigbendas | 9-12 | Festivalis – varžytuvės „Rudens mozaika“, Šiauliai Nominacija |
E.Jankauskas |
25. | Liaudies instrumentų orkestras | 9-12 | Festivalis – varžytuvės „Rudens mozaika“, Šiauliai Nominacija |
R.Vaišnorienė |
26. | Viktorija Stonytė Simona Jasiškytė Viktorija Kriaučiūnaitė Deividas Jocius Bertulis Kornelijus Lina Urbanovičiūtė |
10 10 9 11 11 11 |
Teisinių žinių konkursas – viktorina „Temidė“ Mieste pagrindinis prizas Regione 3 vieta |
D.Marcišauskienė |
27. | Merginų ansamblis | 11 | X vokalinių ansamblių šventė – konkursas „Kur aukštas klevas“, Guostagalis 2 vieta |
R.Narkus |
PAMOKŲ LAIKAS
1 pamoka 08.00–08.45
2 pamoka 08.55–09.40
3 pamoka 09.50–10.35
4 pamoka 10.45–11.30Ilgoji pertrauka 11.30–12.00
5 pamoka 12.00–12.45
6 pamoka 12.55–13.40
7 pamoka 13.50–14.35
8 pamoka 14.45–15.30
9 pamoka 15.40–16.25
10 pamoka 16.35–17.20-
Archyvas