2010–2011 mokslo metai

Nr. Mokinio vardas pavardė Klasė Pasiekimai Mokytojas
1. Eglė Alejūnaitė 11 X J.Švedo liaudies instrumentų konkursas, Vilnius
2 vieta
R.Vaišnorienė
2. Džestina Baristaitė 11 Vertimų konkursas „Tavo žvilgsnis“ diplomas V.Einorienė
3. Irma Bieliūnaitė 12 Jaunųjų dainininkų konkursas, Šiauliai,
diplomas
B.Smiltinikienė
4. Inesa Brazytė 11 Tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas „Kaunas Sonorum 2011“, Kaunas
2 vieta
H.Mockienė
I Tarptautinis jaunimo muzikos festivalis – konkursas „Su muzika per Europą“, Vilnius
3 vieta
Jaunųjų dainininkų konkursas, Šiauliai,
1 vieta
5. Marija Ivaškevičiūtė 11 Jaunųjų pianistų konkursas, skirtas F.Listo 200 g. m., Klaipėda
Grand prix
prizai už geriausią klasikinės sonatos,
F.Listo kūrinio atlikimą
L.Mameniškytė
6. Monika Jankūnaitė 11 Moksleivių menų projektas – konkursas „Knyga“, Klaipėda
diplomas
N.Statulevičienė
7. Karolina Janušaitė 11 Vertimų konkursas „Tavo žvilgsnis“
diplomas
V.Einorienė
8. Deividas Jocius 11 Tarptautinis festivalis-konkursas „Linksmasis akordeonas“, Šiauliai
1 vieta
D.Vasauskienė
Tarptautinis akordeonistų konkursas „Vilnius 2011“, Vilnius
2 vieta
3 vieta
9. Gabrielė Kučinskaitė 11 Vokiečių kultūros dienos 2011, Klaipėda
padėka
I.Rimšienė
10. Tautvydas Malūkas 9 Tarptautinis akordeonistų konkursas „Vilnius 2011“, Vilnius
diplomas
M.Markevičienė
11. Tadas Motiečius 11 Pasaulio taurė „Coupe Mondiale-63“, Kroatija
9 vieta
M.Markevičienė
XXVIII festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“, Estija
Grand Prix
II atviras Minsko akordeonistų konkursas „Pavasario pabiručiai“, Minskas
1 vieta
Tarptautinis akordeonistų konkursas „Vilnius 2011“, Vilnius
1 vieta
Jaunojo talento stipendija Maxima
Jaunųjų meno ir kultūros kūrėjų premija
I respublikinis bendro fortepijono jaunųjų atlikėjų konkursas „Piano-Forte“, Vilnius
diplomas
12. Valda Mėlinytė 12 X J.Švedo liaudies instrumentų konkursas, Vilnius
1 vieta
R.Vaišnorienė
13. Jovita Pociutė 12 Tarptautinis festivalis-konkursas „Linksmasis akordeonas“, Šiauliai
2 vieta
M.Markevičienė
14. Audra Radeckytė 12 XIX J.Pakalnio jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais ir mušamaisiais muzikos instrumentais konkursas, Kaunas
3 vieta
J.Jonaitis
15. Viktorija Radeckytė 11 XIX J.Pakalnio jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais ir mušamaisiais muzikos instrumentais konkursas, Kaunas
diplomas
A.Jankevičius
16. Dovilė Stančiukaitė 10 Moksleivių menų projektas – konkursas „Knyga“, Klaipėda
diplomas
N.Statulevičienė
17. Nikodemas Vaineikis 12 X J.Švedo liaudies instrumentų konkursas, Vilnius
2 vieta
A.Bernotas
18. Jurgita Valčikaitė 11 X tarptautinis J.Švedo liaudies instrumentų konkursas, Vilnius
3 vieta
R.Vaišnorienė
19. Brigita Dambrauskaitė
Laura Daujotaitė
Julija Milerytė
Edita Petkevičiūtė
Jovita Pociutė
Gintarė Varanavičiūtė
11
11
11
11
12
11
XXVIII festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“, Estija
Ansamblių kategorija
1 vieta
J.Markevičius
Tarptautinis festivalis-konkursas „Linksmasis akordeonas“, Šiauliai
1 vieta
Tarptautinis akordeonistų konkursas „Vilnius 2011“, Vilnius
diplomas
20. Marija Ivaškevičiūtė
Deividas Jocius
Dovydas Saparis
11
11
11
XXVIII festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“, Estija
ansamblių kategorija
1 vieta
D.Vasauskienė
21. Merginų ansamblis Respublikinis kamerinių ansamblių konkursas
„Lietuva, aš už muziką“. Panevėžys
Diplomas
N.Vaičiulienė
22. Marija Ivaškevičiūtė
Gabrielė Zaneuskaitė
11
10
III tarptautinis kamerinių ansamblių konkursas „Fiori musicale“, Šiauliai
diplomas
L.Mameniškytė
M.Minčiūnienė
Respublikinis kamerinių ansamblių konkursas „Lietuva, aš už muziką“, Panevėžys
3 vieta
23. Viktorija Stonytė
Gabrielė Kučinskaitė
Gabrielė Zaneuskaitė
Odeta Kryževičiūtė
10
11
10
10
Vokiečių k. popietė – konkursas “Kulturelle Reise durch Deutschland“, Šiauliai
1 vieta
I.Rimšienė
24. Bigbendas 9-12 Festivalis – varžytuvės „Rudens mozaika“, Šiauliai
Nominacija
E.Jankauskas
25. Liaudies instrumentų orkestras 9-12 Festivalis – varžytuvės „Rudens mozaika“, Šiauliai
Nominacija
R.Vaišnorienė
26. Viktorija Stonytė
Simona Jasiškytė
Viktorija Kriaučiūnaitė
Deividas Jocius
Bertulis Kornelijus
Lina Urbanovičiūtė
10
10
9
11
11
11
Teisinių žinių konkursas – viktorina „Temidė“
Mieste pagrindinis prizas
Regione 3 vieta
D.Marcišauskienė
27. Merginų ansamblis 11 X vokalinių ansamblių šventė – konkursas „Kur aukštas klevas“, Guostagalis
2 vieta
R.Narkus

Komentavimo galimybė išjungta.