Nr. | Mokinio vardas pavardė | Klasė | Pasiekimai | Mokytojas |
1. | Greta Babrauskaitė | 10 | Jaunųjų dainininkų konkursas, Kaunas diplomas |
R.Narkus | 2. | Džestina Baristaitė | 10 | Vertimų konkursas „Tavo žvilgsnis“ | V.Einorienė | 3. | Laura Bielskytė | 10 | Jaunųjų choro dirigentų konkursas, Šiauliai 3 vieta |
S.Žukienė | 4. | Vaida Butautaitė | 12 | II respublikinis neįgaliųjų muzikos konkursas „Perliukai“, Vilnius 1 vieta |
R.Marozienė |
X tarptautinis festivalis – konkursas „Muzika be sienų“, Druskininkai 2 vieta |
J.Juozūnienė | 5. | Simona Gagytė | 11 | Vertimų konkursas „Tavo žvilgsnis“ diplomas |
Z.Gramailienė | 6. | Dominykas Girčius | 12 | XI konservatorijų solfedžio konkursas, Klaipėda diplomas |
J.Narkienė | 7. | Aurimas Goris | 12 | Karalienės Mortos premija | M.Markevičienė | 8. | Marija Ivaškevičiūtė | 10 | XI konservatorijų solfedžio konkursas, Klaipėda 2 vieta |
J.Narkienė |
Tarptautinis konkursas „XXI a. menas Klaipėdoje“, Klaipėda 3 vieta |
L.Mameniškytė | 9. | Deividas Jocius | 10 | XIX tarptautinis jaunųjų talentų konkursas „Citta di Lanciano“, Italija 1 vieta |
D.Vasauskienė |
Jaunųjų muzikų konkursas „Vienaragio talentas“, Kretinga Prizas gabiausiajam, kompiuteris |
10. | Austėja Kasakaitytė | 11 | Tarptautinis kalbų konkursas „Kengūra“ 3 vieta |
V.Einorienė | 11. | Inga Kaškelytė | 12 | XI konservatorijų solfedžio konkursas, Klaipėda 1 vieta |
J.Narkienė |
Jaunųjų choro dirigentų konkursas, Šiauliai 1 vieta |
S.Žukienė | 12. | Greta Lazauskaitė | 10 | Jaunųjų choro dirigentų konkursas, Šiauliai 2 vieta |
R.Ragauskaitė | 13. | Julija Milerytė | 10 | XIX tarptautinis jaunųjų talentų konkursas „Citta di Lanciano“, Italija 3 vieta |
M.Markevičienė | 14. | Viktorija Montvidaitė | 12 | Vertimų konkursas „Tavo žvilgsnis“ diplomas |
Z.Gramailienė | 15. | Tadas Motiečius | 10 | Karalienės Mortos premija | M.Markevičienė |
Maxima stipendija | ||||
XIX tarptautinis jaunųjų talentų konkursas „Citta di Lanciano“, Italija 1 vieta |
||||
Tarptautinis akordeonistų konkursas, Rusija 1 vieta |
||||
LTV projektas „Talentų ringas“ Nominacijos: Geriausias atlikėjas Geriausias instrumentalistas |
16. | Greta Peleckytė | 12 | Jaunųjų choro dirigentų konkursas, Šiauliai 2 vieta |
I.Motekaitienė | 17. | Edita Petkevičiūtė | 10 | XIX tarptautinis jaunųjų talentų konkursas „Citta di Lanciano“, Italija 3 vieta |
M.Markevičienė | 18. | Dovydas Saparis | 10 | XI konservatorijų solfedžio konkursas, Klaipėda 1 vieta |
J.Narkienė | 19. | Greta Vitkutė | 12 | Jaunųjų choro dirigentų konkursas, Šiauliai 2 vieta |
S.Žukienė | 20. | Ansamblis „Svilė” | 9-12 | „Sidabriniai balsai“, Guostagalis Regioninis turas 2 vieta |
N.Vaičiulienė | 21. | Mokinių komanda | 9-12 | Teisinių žinių konkursas-viktorina „Temidė“, Panevėžys prizas „Neformatai” Šiaulių mieste 3 vieta |
D.Marcišauskienė | 22. | Aurimas Goris Tadas Motiečius |
12 10 |
XXVII tarptautinis festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“ ansamblių kategorija 1 vieta |
M.Markevičienė | 23. | Aurimas Goris Deividas Jocius Julija Milerytė |
12 10 10 |
XXVII tarptautinis festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“ ansamblių kategorija 2 vieta |
D.Vasauskienė | 24. | „Jovarėlis” | 9-12 | Festivalis – varžytuvės „Rudens mozaika“, Šiauliai Tarp šauniausiųjų |
R.Vaišnorienė | 25. | Liaudies instrumentų orkestras | 9-12 | Konkursas „Pora už poros“, Panevėžys 2 vieta |
R.Vaišnorienė | 26. | Pučiamųjų orkestras | Festivalis – varžytuvės „Rudens mozaika“, Šiauliai Tarp šauniausiųjų |
E.Jankauskas |
PAMOKŲ LAIKAS
1 pamoka 08.00–08.45
2 pamoka 08.55–09.40
3 pamoka 09.50–10.35
4 pamoka 10.45–11.30Ilgoji pertrauka 11.30–12.00
5 pamoka 12.00–12.45
6 pamoka 12.55–13.40
7 pamoka 13.50–14.35
8 pamoka 14.45–15.30
9 pamoka 15.40–16.25
10 pamoka 16.35–17.20-
Archyvas